close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Energetikos studijos

Dailės bakalauras (BA) yra laipsnis uždirbo daug kolegijų studentams. Šioje programoje, studentai imtis kursus, susijusius su jų pasirinktu pagrindinis Be laisvųjų menų kursus įvairovė. Jie turės galimybę plėsti savo akiratį įvairiomis temomis. Bakalauro laipsnį paprastai trunka trejus-ketverius metus užbaigti ir suteikia studentams vertingų įgūdžių ir žinių. Kas yra… Skaityti daugiau

Dailės bakalauras (BA) yra laipsnis uždirbo daug kolegijų studentams. Šioje programoje, studentai imtis kursus, susijusius su jų pasirinktu pagrindinis Be laisvųjų menų kursus įvairovė. Jie turės galimybę plėsti savo akiratį įvairiomis temomis. Bakalauro laipsnį paprastai trunka trejus-ketverius metus užbaigti ir suteikia studentams vertingų įgūdžių ir žinių.

Kas yra Energetikos BA? Šioje programoje, studentai gali būti suteikta išsami švietimą energijos ir tvarumo. Priklausomai nuo mokyklos, dėmesys gali būti skiriamas tokiomis temomis kaip tvarumo valdymo, vidaus ir tarptautinės energetikos politikos analizės, arba energetiniam saugumui. Tam tikrų esminių įgūdžių, kad studentai gali gauti apima analitines, problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžius. Jie taip pat gali turėti galimybę gauti išsamią informaciją apie energetikos pramonės, pasaulinės perspektyvos ir tvarumo etika.

Yra daug priežasčių, kad uždirbti energijos bakalauro laipsnį.Pavyzdžiui, studentai gali gauti įvairius įgūdžių ir žinių, kad bus padaryti juos labai geidžiamiausių darbdavių. Tai leis atidaryti kelis karjeros durys.

Priklausomai nuo universiteto jus domina ir specialiojoje programoje jie siūlo, uždirbti šį laipsnį kaina skirsis. Susisiekite su įvežimo įstaiga, siekiant geriau suprasti informaciją apie programą ir susijusias išlaidas.

Su vertingų žinių, absolventai su energijos BA gali patirti daug karjeros galimybes su valdžios institucijomis, energetikos įmonėms, komunalinių paslaugų ir nevyriausybinių organizacijų. Jie gali susirasti darbą, kaip tvarumo specialistų, viešųjų ryšių atstovais, užsienio politikos analitikai, vidaus politikos analitikų ir teisės reikalų koordinatoriai. Jie galės sėkmingai panaudoti savo tvirtą supratimą apie energijos tvarumo ir politiką.

Daugelis įstaigų pasiūlyti internetinius kursus ir laipsnių užsienio ir vietos studentams vienodai.Tai leidžia jiems turėti galimybę jiems reikia. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
Schwerin, Vokietija

Kas yra ieškoma po ateities technologijas didinti energijos vartojimo efektyvumą? Ar vėjo, vandens ir saulės dangtelį laikais energijos pereinamuoju energijos poreikius visame ... +

Kas yra ieškoma po ateities technologijas didinti energijos vartojimo efektyvumą? Ar vėjo, vandens ir saulės dangtelį laikais energijos pereinamuoju energijos poreikius visame pasaulyje? Bakalauro studijų programos atsinaujinančios energijos jūs išmoksite suteikti atsakymus į šiuos mokslas pagrindu, Konkrečios programos ir įgyti pagrindinių mokslinių tyrimų įgūdžių klausimus. Kalbėdamas apie vėjo, vandens ir saulės: Jei negalite gauti pakankamai jo, jūs esate visiškai teisus tuo Stralsund koledže. Su miesteliu Baltijos jūros, siūlome unikalią studijų ir laisvalaikio patirtį! -
BA
Dieninės
7 semestrai
Vokiečių
Rgs. 2020
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia