Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Etika

Dailės bakalauras (BA) dažnai yra pirmoji aukštojo mokslo laipsnių seka. Su tipiškas pabaigos laikas nuo trejų iki penkerių metų, šis laipsnis suteikia plačią žinių bazę humanitarinių, taip pat patirties pasirinktoje didžiąja ar ploto dėmesio.

Kas yra etikos BA? Šis laipsnis kreipiasi į tuos, kurie domisi dilemas, kurios dažnai atsiranda, kai bando tarpininkauti konkuruojančius tikslus ar subalansuoti teises ar poreikių asmenims prieš tuos, kurie yra didesnės grupės. Šis laipsnis dėmesys skiriamas moralės, filosofijos ir logikos, taip pat jų prašymų argumentais ir problemų sprendimo tyrimas. Kursai taip pat gali apimti dėmesio temomis, pavyzdžiui, ekonomikos, verslo, teisės, viešajai tvarkai, ar politologijos.

Šis laipsnis turi potencialą gerokai padidinti studentų motyvus ir problemų sprendimo įgūdžių, taip pat jų gebėjimą įsitraukti į tikslą, diplomatinis analizės situacijose, susijusiose su etika.Studentai gali pagerinti savo bendravimo įgūdžius ir supratimą apie žmogaus sąveikos. Šie gebėjimai gali būti taikomas platų kontekstą ir karjeros, kaip etikos samprata kerta kai beveik kiekvienoje žmogaus veiklos būdu.

Apie bakalauro laipsnį etikos kaina priklausys nuo mokyklos ir programos pasirinkto, o taip pat, ar klases priimami kampusie arba internetu. Studentai turėtų atsižvelgti į šiuos veiksnius, lyginant galimus variantus.

Dėl etikos problemų universalumo, įgūdžius išmoko per šį laipsnis gali būti taikomas beveik bet kurioje srityje. Absolventai gali taikyti savo įgūdžius, kad galėtų plėtoti ir stebėti etikos politikos, verslo, valdžios, ar socialines paslaugas. Kryptys etikos siūlo absolventams daug lankstumo siekti sritis individualių interesų, nes jie pastatyti aplink standartus ir lūkesčius prašymo asmeninio ir profesinio elgesio karjerą.Ši programa yra dažnai logiška pamatas tolimesnei tyrimo link teisės laipsnį.

Jei esate aistringas apie etikos ir moralės pagrindimo arba turi siekius tapti advokatu, šis laipsnis gali būti gerai tinka jums. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

 

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:
BAEtika

1 Rezultatai Etika

University Of Washington Bothell

Visuomenė, etika ir žmogaus elgesys (SEB) kreipiasi į šiuos klausimus per kritinio nagrinėjimo perspektyvas ir priemonių, naudojamų suprasti žmogaus elgesį, socialines in ... [+]

Dailės bakalauras visuomenėje, etikos ir žmogaus elgesys (SEB)

Visuomenė, etika ir žmogaus elgesys (SEB) kreipiasi į šiuos klausimus per kritinio nagrinėjimo perspektyvas ir priemonių, naudojamų suprasti žmogaus elgesį, socialines institucijas ir socialinę politiką. SEB jungia apie etiniai aspektai individualaus ir socialinio veiksmo su analizių keliose disciplinomis, įskaitant sociologijos, psichologijos, žiniasklaidos ir kultūros studijų, antropologija, etika ir politinė filosofija žvalgyba. SEB fakultetas yra įsipareigojusi teikti studentams galimybes įsitraukti į empirinių tyrimų ir projektų pagrindu mokymosi patirties ir už jos ribų klasėje.

Baigė SEB studentai idealiai pasirengę siekti profesinės karjeros ar aukštesniojo lygio tyrimą įvairių sričių, pavyzdžiui, socialinio darbo, švietimo, viešosios politikos, teisės, žiniasklaidos ir kultūros studijų ir žmogiškuosius išteklius. SEB taip pat ugdo studentų prisiimti daugiau aktyvių lyderių vaidmenys jų bendruomenėms, šeimoms, ir darbo vietas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bothell
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba