Filter
Humanitariniai mokslai
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Etika - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis, yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos akademines studijas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šio tipo studijos yra orientuotos į tam tikro dalyko žinių gilinimą bei kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžių lavinimą.

Etika yra filosofijos šaka, kuri nagrinėja nustatyti, kas yra teisinga ir kas neteisinga. Ji apima tokius dalykus, kaip teisingumo, moralės, religijos, gera, ir bloga dėmesio. Šie dalykai buvo tiriamas tūkstančius metų.

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų bakalauro programas - Etika - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Etika, Šiaurės Amerika

University Of Washington Bothell

Visuomenė, etika ir žmogaus elgesys (SEB) kreipiasi į šiuos klausimus per kritinio nagrinėjimo perspektyvas ir priemonių, naudojamų suprasti žmogaus elgesį, socialines in ... [+]

Dailės bakalauras visuomenėje, etikos ir žmogaus elgesys (SEB)

Visuomenė, etika ir žmogaus elgesys (SEB) kreipiasi į šiuos klausimus per kritinio nagrinėjimo perspektyvas ir priemonių, naudojamų suprasti žmogaus elgesį, socialines institucijas ir socialinę politiką. SEB jungia apie etiniai aspektai individualaus ir socialinio veiksmo su analizių keliose disciplinomis, įskaitant sociologijos, psichologijos, žiniasklaidos ir kultūros studijų, antropologija, etika ir politinė filosofija žvalgyba. SEB fakultetas yra įsipareigojusi teikti studentams galimybes įsitraukti į empirinių tyrimų ir projektų pagrindu mokymosi patirties ir už jos ribų klasėje.

Baigė SEB studentai idealiai pasirengę siekti profesinės karjeros ar aukštesniojo lygio tyrimą įvairių sričių, pavyzdžiui, socialinio darbo, švietimo, viešosios politikos, teisės, žiniasklaidos ir kultūros studijų ir žmogiškuosius išteklius. SEB taip pat ugdo studentų prisiimti daugiau aktyvių lyderių vaidmenys jų bendruomenėms, šeimoms, ir darbo vietas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bothell
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba