close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Filosofija, politika ir ekonomika

Bakalauro laipsniai paprastai yra ketverių metų programos, sukurtos taip, kad būtų pakankamai griežtos kvalifikacijos, kad absolventai galėtų įgyti profesinę kvalifikaciją jų specializacijos srityse. Menų bakalauras moko informaciją, reikalingą dirbti daugelyje laisvųjų menų sričių. Kas yra IBA? PPE, arba filosofija, politika ir ekonomika, yra sritis, kurios tendencija yra sun… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsniai paprastai yra ketverių metų programos, sukurtos taip, kad būtų pakankamai griežtos kvalifikacijos, kad absolventai galėtų įgyti profesinę kvalifikaciją jų specializacijos srityse. Menų bakalauras moko informaciją, reikalingą dirbti daugelyje laisvųjų menų sričių.

Kas yra IBA? PPE, arba filosofija, politika ir ekonomika, yra sritis, kurios tendencija yra sunki teorijos ir abstrakčių sąvokų. Kursiniai darbai tinka tiems, kurie yra labai raštingi ir mėgsta rašyti raštus. Joje daugiausia dėmesio skiriama diskusijoms reikalingiems įgūdžiams, tokiems kaip etinė samprata ir logika. Politikos dalis orientuota į teorinius tekstus ir jų šiuolaikinę taikymą, suteikiant tvirtą pagrindą suprasti konkuruojančių politinių teorijų kilmę. Ekonomikos kursai padeda iliustruoti finansinį politinių pasirinkimų poveikį.

IPA laipsnis gali suteikti absolventams stiprią kritinio mąstymo įgūdžius ir gebėjimą analizuoti teorijas ir politiką. Absolventai paprastai yra kompetentingi viešajame diskurse ir įtikinamai ginčydami.

PPE programų studijos skiriasi priklausomai nuo institucijos, siūlančios laipsnį. Pažiūrėkite į studijų kainą per semestrą ir žinokite, kad šis laipsnis paprastai trunka ketverius metus.

PPE specialybės bakalauras yra ypač orientuotas į pasirengimą karjerai politikoje. Dėmesys politinei teorijai ir ekonomikai puikiai tinka tiems, kurie ketina dirbti politikoje ar vadovaujančiose pareigose. Vietos politikoje tokios pozicijos, kaip meras ar kontrolierius, naudoja įgūdžius, mokomus programoje. Nevyriausybinės organizacijos, kurios nagrinėja politiką, naudingos džiaugiamės lyderio vaidmeniu direktoriaus, kaip ir vyriausybės organizacijos. Advokatai gerai išnaudoja PPE kursuose mokomą logiką ir retoriką. PPE yra platus akademinis dalykas, kuris yra geras pasirinkimas tiems, kurie domisi siekti akademikų kaip karjeros.

PPE yra programa, kuri turi savo šaknis Anglijoje, tačiau programos dabar yra prieinamos visame pasaulyje, įskaitant internetines galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Utrecht University
Utrecht, Olandija

Kodėl populistinės politinės partijos tampa vis populiaresnės? Ar tai bloga plėtra? Ar privalome išsaugoti natūralią aplinką ateities kartoms?

Kodėl populistinės politinės partijos tampa vis populiaresnės? Ar tai bloga plėtra? Ar privalome išsaugoti natūralią aplinką ateities kartoms? -
BA
Dieninės
3 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia