BACHELORSTUDIES

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Gamybos lyderystės studijos

Bakalauro laipsniai padėti parengti studentus savo ateities karjeros reikalaujant trejų iki ketverių metų ekstensyvios kursinių savo pasirinktoje srityje tyrimas. Šie kursai dažnai yra bendrojo lavinimo reikalavimus ir specializuotų kursų studento srityje derinys. Baigęs šią programą, absolventai yra kvalifikuoti platų karjeros ir gali tęsti su studijų darbo, jeigu jie to pageidautų.

Menų gaminant Lyderystė bakalauras yra vienas iš labiau specializuotų studijų programų, kuriomis siekiama suteikti studentams konkrečių karjeros. Kas yra dailės bakalauras Manufacturing lyderystę? Ši programa orientuota į technologinius ir analizės kompetencijų šiandienos novatorišką kultūros pažangai. Programos funkcija tokias kursinių, kaip tvaraus valdymo, gamybos tarptautinėje aplinkoje, vadovavimo etika ir užsakomųjų sprendimus.Šios lyderystės programos dažnai būna skirtos pasaulio dėmesio, kad tilptų šiandienos vis pasaulinę ekonomiką.

Privalumai, kad gamybos lyderio studentai gauna iš savo studijų apima gilesnis analizės ir vadovavimo įgūdžius, technologinę kompetenciją ir gerinti tarptautinius santykius įgūdžius savo ateities karjeros siekiai. Nors kursinių yra konkrečių parametrų, kad karjeros plotis, kad būtų naudos iš šių tyrimų dažnai įspūdingas.

Programos sąnaudos yra nustatomas pagal šių įvairių veiksnių. Būsimieji studentai turėtų nepamiršti, kad ji 's geriausia kreiptis mokyklas naujausių studijų kainas ir programos mokesčius, taip pat informaciją apie stipendijas.

Karjeros galimybės verstis su šio mokymo apima gamybos analizės pozicijas, kai darbuotojai užtikrina, kad gamybos procedūros yra veiksminga ir efektyvi.Operacijų valdymas, projektų vadovavimas ir kokybės kontrolės pozicijos yra taip pat geras pasirinkimas Studentai šią programą, į kurią jie gali įgyvendinti savo vadovavimo įgūdžius ir kompetenciją šioje srityje.

Tai lengviau nei bet kada kreiptis dėl bakalauro laipsnį gamybos lyderio. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

 

1 Rezultatai Gamybos lyderystės studijos Filter

Menų bakalauro su pagyrimu patvirtinta programa „Mados dizainas ir gamyba“ - 3 metai

Marbella Design Academy
BA
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Studijuokite mados dizainą ir gamybą anglų kalba „ Marbella Design Academy , saulėtoje Ispanijoje, ir gausite oficialų Jungtinės Karalystės menų bakalaurą su pagyrimu mados di ...

Skaityti daugiau