BACHELORSTUDIES

Palyginti 4 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Garso inžinerija

Studentai, kurie siekia laisvosios meno karjeros, dažnai pradeda meno bakalauro arba bakalaurą. Ši bakalauro studijų programa trunka nuo trejų iki penkerių metų, turint mokymo programą, apimančią daugybę dalykų, taip pat pagrindinį dėmesį. Tokia programa suteikia lankstumo studijoms ir platesniam švietimui.

Kas yra garso inžinerijos bakalauras? Garso inžinerija kerta žiniasklaidos pramonėje techninę kompetenciją ir meninę kūrybiškumą, o tokio pobūdžio programa pabrėžia tai kursų metu. Pradedant muzikos teorijos ir garso dizaino pagrindais, kursai apima maišymą, redagavimą, garso signalų apdorojimą, studijų valdymą ir įrašų pramonės verslo aspektus. Kursai gali leisti studentams sutelkti dėmesį į akustiką, žaidimų dizainą, televiziją ir filmą.

Daugelis gerosios patirties, susijusios su garso inžinerijos bakalauro laipsniu, susijusios su techniniais ir praktiniais šios srities aspektais. Studentai įgis išsilavinimą pramonės įrangos ir programinės įrangos srityje ir patobulina muzikos ir garso dizaino supratimą. Jie taip pat gali sukurti gerą verslo prasmę, reikalingą dirbti su įrašų etiketėmis ir agentūromis.

Baigus bakalauro laipsnį garso inžinerijos srityje yra ketverių metų studijos, o studijų išlaidos nustatomos remiantis mokyklos ir programos. Studentai galbūt turės apsvarstyti programinės įrangos ar įrangos, kuri jiems prireiks, išlaidas ir turėtų sužinoti daugiau apie tai, kas yra programos vadovas.

Garso inžinieriai gali rasti darbą įvairiose vietose ir aplinkoje, o "Audio Engineering" bakalauro laipsnis gerai tinka jiems šioms užduotims atlikti. Radijo, televizijos, filmų ir muzikos studijos priklauso nuo garso technikų, kurie tvarko įrašymo įrangą, taip pat garso redaktorius ir dizainerius, kurie tvarko kompoziciją ir garso efektus. Gyvos vietos taip pat labai priklauso nuo garso technikų - pagalvokite apie garso sistemas, naudojamas teatruose, sporto stadionuose ir koncertinėse ekskursijose.

Nors daugelis laisvųjų menų koledžų siūlo "Audio inžinerijos bakalauro" bakalauro laipsnį, internetinis mokymasis gali būti neįmanomas atliekant praktinius tyrimus. Vis dėlto mokiniai gali ieškoti informacijos internete, kad surastų tinkamą mokyklą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

4 Rezultatai Garso inžinerija Filter

Ba garso dizainas

SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)
BA
<
Dieninės
<
7 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

"Audio Design" apima daug daugiau, nei filmų garso įrašymą ir dubliavimą, arba radijo ir televizijos transliacijų, "Charlie-Sheen" stiliaus, įdomių džinglių sudėtį. Mūsų stude ...

Skaityti daugiau

Garso ir muzikos technologijų bakalauro laipsnis

Pulse College
BA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Vykdant praktiką, savarankišką praktinių užduočių atlikimą, teorinius pagrindus ir studijas studijuojant bei gyvai rengiant aplinką, tai programa, skirta tiems, kurie iš tikrų ...

Skaityti daugiau

BA (Hons) Šiuolaikinė muzika (garso technika)

Sunway University
BA
Sau. 2021
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

BA (Hons) šiuolaikinė muzika (garso technologijos) siekia mokyti įvairius muzikantus ir muzikos kūrėjus. Tai yra ir techninė, ir kūrybinė studijų programa, suteikianti student ...

Skaityti daugiau

Muzikos produkcijos bakalauro laipsnis

Pulse College
BA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šis laipsnis suteiks galimybę naudoti realiojo gyvenimo įrašų studijas ir gamybos komplektus, kad galėtumėte kurti, kurti ir pristatyti aukščiausios kokybės muziką. Programa a ...

Skaityti daugiau