BACHELORSTUDIES

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Pasaulinės lyderystės studijos

Bakalauro laipsnis yra akademinis įvykis dažnai pasiekiama po trejų iki ketverių metų kursinių konkrečioje srityje ar disciplinos. Bakalauro laipsniai reikalingi iki studentai gali baigti bet kokį studijų darbą natūra srityje, kurioje jie domina.

Bakalauro laipsniai pasaulinio lyderio yra ypač puiki investicija į vieną švietimo ir ateities karjerą. Kas yra dailės bakalauro Global Lyderystė? Tai laipsnis, kad pagrindinis dėmesys skiriamas valdymo globalioje ekonomikoje, ir kaip toks, šis laipsnis yra dėmesio tarptautinių santykių, vadybos rengimo, politinio dalyvavimo ir verslo. Kursai, kad pasaulinis pirmavimas mokiniai, o į programą gali būti temas kaip pasaulinio masto tiekimo grandinės valdymo, rinkodaros, ekonomikos, vadovavimo tyrimų ir bendravimo įvairiose kultūrose.

A bakalauro laipsnį išmokos šios disciplinos yra sugriežtintas verslo įgūdžių, praplatintą kultūros dėmesio ir padidėjusį jautrumą jame skirtumų. Baigusių šią bakalauro studijų programą taip pat mokosi geriau finansų valdymo įgūdžius ir turi galimybių pagerinti savo bendravimo stilių ir pagaląsti savo problemų sprendimo įgūdžius.

Išlaidos Dailės Global Lyderystė bakalauras skirtis priklausomai nuo to, kurioje šalyje esate studijuoja ir mokyklos norite dalyvauti. Priėmimo skyriai geriausia vieta kreiptis dėl dabartinių studijų kursų ir stipendijų galimybes.

Karjera galima tikėtis su bakalauro laipsnį apima užimtumo takus teisės ir politikos, taip pat vadovaujančias pareigas tarptautinėse verslo, ekonominės plėtros ir tarptautinių santykių.Bakalauro laipsnis nėra darbo garantija, tačiau, kad studentai turėtų būtinai kruopščiai pasirengti savo pageidaujamų darbo vietų ir mokslinių tyrimų rinkai iki baigimo.

Dėka interneto patogumui, studentai gali lengvai kreiptis internetu dėl priėmimo į menų programos bakalauras. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

 

 

1 Rezultatai Pasaulinės lyderystės studijos Filter

Bakalauro studijų programa "Tarptautinis valdymas"

Hochschule für Wirtschaft, Technik und Kultur
BA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
6&nbsp;-&nbsp;9 semestrai
Anglų
Vokiečių
Universiteto miestelis
Internetinės

Jūs pripažįstate, kad šiuolaikinės kompanijos vis labiau yra tarpusavyje susijusios ir turi veikti tarpkultūriniu požiūriu? Ar domitės globalia darbo aplinka tarptautiniu mast ...

Skaityti daugiau