$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Hebrajų kalba

Baigę bakalauro studijas laisvųjų menų srityje, mokslai arba abu studentai apdovanojami meno bakalauro. Kvalifikacijos laipsnis gali užtrukti tris ar ketverius metus, priklausomai nuo akademinės institucijos, šalies, kurioje studentas studijuoja, ir bet kokių specializacijų, susijusių su programa. Kas yra hebrajų BA? Šios studijų programos paskirtis - suteikti studentams tvirtą pag… Skaityti daugiau

Baigę bakalauro studijas laisvųjų menų srityje, mokslai arba abu studentai apdovanojami meno bakalauro. Kvalifikacijos laipsnis gali užtrukti tris ar ketverius metus, priklausomai nuo akademinės institucijos, šalies, kurioje studentas studijuoja, ir bet kokių specializacijų, susijusių su programa.

Kas yra hebrajų BA? Šios studijų programos paskirtis - suteikti studentams tvirtą pagrindą Izraelio hebrajų kalba; pažinti šiuolaikinės hebrajų literatūros rūšis; ir bendrąsias žinias apie Izraelio istorinę, kultūrinę ir politinę padėtį. Studentai gali įgyti kalbos įgūdžių ir įgyti daugiau tarpkultūrinio supratimo ir supratimo. Studijų užsienyje metai Jeruzalėje taip pat gali suteikti studentams žavingą patirtį su Izraelio visuomene.

Studijuodami hebrajų BA studentai gali įgyti daugybę visą gyvenimą naudingų įgūdžių, tokių kaip dėmesys detalėms, gebėjimas tirti ir rinkti informaciją iš įvairių patikimų šaltinių ir puikus rašytinis bei žodinis bendravimas. Šios savybės yra svarbios tiek verslo, tiek viešojo sektoriaus karjeros srityse.

Mokestis už hebrajų kalbos bakalauro kvalifikaciją priklauso nuo įstaigos ir laiko, per kurį kursai baigti. Mokiniams svarbu rasti mokyklą, kuri atitiktų jų karjeros tikslus ir biudžetą.

Keletas įdomių karjeros galimybių yra atviras tiems, kurie turi hebrajų BA, įskaitant žiniasklaidos darbus, švietimą, diplomatinę tarnybą ir turizmo pramonės pozicijas. Pavyzdžiui, studentai gali tapti vertėjais ar vertėjais, kalbos tyrinėtojais, kelionių rašytojais ar kultūros konsultantais. Taip pat dažnai studentai įsidarbina Izraelyje po baigimo ir užsiima savanoriška veikla, susijusia su šiuo pagrindiniu.

Internetiniai kursai puikiai tinka tarptautiniams studentams ar tiems, kuriems reikalingas lankstesnis grafikas. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
New Saint Andrews College
Maskva, Jungtinės Amerikos Valstijos

Siekdamas atgaivinti Vakarų kalbas, Naujasis Sent Andrjusas atlieka unikalias pasaulio bakalauro studijų studijas.

Siekdamas atgaivinti Vakarų kalbas, Naujasis Sent Andrjusas atlieka unikalias pasaulio bakalauro studijų studijas. -
BA
Anglų
Universiteto miestelis