Filter
Humanitariniai mokslai
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Humanitariniai mokslai Čekijoje - 2019

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.

Humanitarinių ir socialinių mokslų studijų programos studentams suteikia įvairių žinių bei įgūdžių ir taip jiems suteikia gana platų karjeros pasirinkimą. Šių studijų metu įgytos kvalifikacijos gali būti pritaikomos daugybėje itin sparčiai augančių ir besivystančių sričių organizacijose.

Čekija yra nusistovėjusi ir moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį išsilavinimą. Tai padarė mokymosi ini Praha viena iš gerbiamų programą 's Europoje, nes ji augina kūrybiškumo ir naujovių tarp studentų dvasią.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Humanitariniai mokslai Čekijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Čekija

Anglo-American University

Į Humanitarinių bakalauro, visuomenė ir kultūra programa analizuoja šiuolaikines visuomenes su praktinių ir akademinių metodų ir humanitarinių, įskaitant filosofiją, kult ... [+]

BA humanitariniai mokslai, visuomenės ir kultūros

Į Humanitarinių bakalauro, visuomenė ir kultūra programa pateikia plačią mokymo programą, kuri projektuoja kritiškai ir informuotumu galvoti apie šiandienos pasaulio humanitarinių klausimų ir ateityje.

Ši bakalauro programa suteikia tarpdisciplininį kurso struktūrą, plėtoti stiprų kompetenciją teoriškai ir mokslinių tyrimų. Studentai išmoks principus, koncepcijas ir teorijas už šiuolaikinių socialinių klausimų ir demokratinių transformacijų.

Į Humanitarinių bakalauro, visuomenė ir kultūra programa analizuoja šiuolaikines visuomenes su praktinių ir akademinių metodų ir humanitarinių, įskaitant filosofiją, kultūros antropologijos, istorijos, meno, literatūros, ir kino studijų socialinių mokslų diapazone. Studentai vadovaujasi tarptautinės fakulteto specialistų per šiuolaikinės socialinės teorijos ir intelektinės istorijų.... [-]

Čekija Prague
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba