Filter
Humanitariniai mokslai
Čekija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Humanitariniai mokslai Čekijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.

Humanitarinių ir socialinių mokslų studijų programos studentams suteikia įvairių žinių bei įgūdžių ir taip jiems suteikia gana platų karjeros pasirinkimą. Šių studijų metu įgytos kvalifikacijos gali būti pritaikomos daugybėje itin sparčiai augančių ir besivystančių sričių organizacijose.

Čekija yra nusistovėjusi ir moksliniais tyrimais pagrįstą aukštąjį išsilavinimą. Tai padarė mokymosi ini Praha viena iš gerbiamų programą 's Europoje, nes ji augina kūrybiškumo ir naujovių tarp studentų dvasią.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Humanitariniai mokslai Čekijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Čekija

Anglo-American University

Humanitarinių mokslų, visuomenės ir kultūros programos BA nagrinėja modernias visuomenes su įvairiais praktiniais ir akademiniais metodais socialinių mokslų ir humanitari ... [+]

Humanitarinių mokslų, visuomenės ir kultūros bakalauras

Humanitarinių mokslų, visuomenės ir kultūros programos BA teikia platų mokymo programą, kuri šiuo metu ir ateityje ugdo kritinį ir informuotą mąstymą apie pasaulio humanitarines problemas.

Ši bakalauro programa suteikia tarpdisciplininę kursų struktūrą, kurdama stiprią teorijos ir mokslinių tyrimų kompetenciją. Studentai mokysis modernių socialinių ir demokratinių transformacijų principų, sąvokų ir teorijų.

Humanitarinių mokslų, visuomenės ir kultūros programos BA nagrinėja modernias visuomenes su įvairiais praktiniais ir akademiniais metodais socialinių mokslų ir humanitarinių mokslų srityse, įskaitant filosofiją, kultūrinę antropologiją, istoriją, meną, literatūrą ir kino studijas. Studentai vadovaujasi tarptautiniu specialistų fakultetu per šiuolaikinę socialinę teoriją ir intelektinę istoriją.... [-]

Čekija Prague
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba