Filter
Humanitariniai mokslai
Gruzija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Humanitariniai mokslai Gruzijoje - 2019

Aukštąjį išsilavinimą norintys įgyti žmonės, dažnai studijoms renkasi humanitarinių mokslų studijų programas. Šio pobūdžių studijų programas, kurios įprastai trunka apie ketverius metus, studentams siūlo viso pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos.

Humanitarinių ir socialinių mokslų sritis yra gana plati, tad šios srities akademinę studijų programą pasirinkę specialistai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris gali būti pritaikomas įvairiose darbo industrijose. Paprastai, šias studijas pasirenka tie studentai, kurie nori tapti socialiniais darbuotojais, pedagogais ar menininkais.

Švietimas Gruzija yra dalinai finansuojama tie žmonės siekia išsilavinimo tarp amžiaus 18 ir 35 metų. Ši sistema leidžia studentams įgyti praktinių įgūdžių ir žinių, kurios padeda visas pasaulis susiduria su 21-ojo amžiaus iššūkius.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Humanitariniai mokslai Gruzijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Gruzija

International Black Sea University

Anglų filologijos Tarptautiniame Juodosios jūros universitete yra tik bakalauro programa Gruzijoje, kuri yra mokoma visiškai anglų kalba. Ji suteikia unikalią galimybę gr ... [+]

Anglų filologijos Tarptautiniame Juodosios jūros universitete yra tik bakalauro programa Gruzijoje, kuri yra mokoma visiškai anglų kalba. Ji suteikia unikalią galimybę gruzinų, taip pat tarptautinių studentams gauti kokybišką išsilavinimą ir padidinti jų galimybes įsidarbinti. Programos (galimybė pasirinkti kursus) dizainas suteikia studentams galimybę sukurti savo, individualų ugdymo programą, pagal kurią jie gali pasiekti savo tikslus ir norus. Studentai studijuoja platų kursų, susijusių su jų profesija - kalba, kultūra, vertimas, pedagogikos, psichologijos, metodus mokymo, ir tt, kurie padidins jų konkurencingumą darbo rinkoje ir teikti sėkmingą plėtrą savo karjerą.... [-]

Gruzija Tbilisi
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba