Filter
Humanitariniai mokslai
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Humanitariniai mokslai Ispanijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis, yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos akademines studijas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šio tipo studijos yra orientuotos į tam tikro dalyko žinių gilinimą bei kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžių lavinimą.

Humanitarinių bei socialinių mokslų studijų programos yra gana plačios, tad jas pasirinkę studentai paprastai įgyja žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris gali būti pritaikomas dirbant įvairiose srityse.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Humanitariniai mokslai Ispanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Ispanija

Schellhammer Business School

Humanitarinių mokslų bakalauras „ Schellhammer Business School yra unikali programa, kuri orientuota tik į individualių ir kolektyvinių žmonių pasiekimų ir nesėkmių tyrim ... [+]

Žmogaus būklė yra ieškoti atsakymų į daugelį su žmonėmis susijusių ir sukurtų problemų, bandant padaryti moralinę, etinę, dvasinę ir intelektinę pasaulio prasmę.

Humanitarinių mokslų bakalauras „ Schellhammer Business School yra unikali programa, kuri orientuota tik į individualių ir kolektyvinių žmonių pasiekimų ir nesėkmių tyrimą, tiriant alternatyvius sprendimus.

Daugiadisciplininė programa, apimanti filosofiją, psichologiją, antropologiją, ekonomiką, politiką, kalbą, sociologiją, teisę, etiką ir verslą, suteikia studentams platų švietimo perspektyvą, suteikiančią galimybę ateityje siekti karjeros švietimo, žiniasklaidos, politikos ar verslo srityse, kur įgūdžiai garbinami ši programa, pavyzdžiui, kritinis, analitinis ir kūrybinis mąstymas, intelektinis judrumas ir inovacijos, yra labai vertinami.... [-]

Ispanija Marbella
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

Departamentas siūlo pilną trejų metų bakalauro laipsnį pagal Rusijos federalinį standartą ir MGIMO aukštojo mokslo standartą "Lingvistika". Programa įsisavinama ... [+]

Bendra informacija

Departamentas siūlo pilną trejų metų bakalauro laipsnį pagal Rusijos federalinį standartą ir MGIMO aukštojo mokslo standartą "Lingvistika". Programa įsisavinama 25 studentai, klasių pradžia 2018 m. Rudenį.

Kokia yra programa?

Programa skirta rengti būsimus Rusijos kultūros, istorijos ir teritorijų studijų specialistus, galinčius veiksmingai bendrauti kintamoje kultūroje kintančiame pasaulyje.

Pradedant studijas anglų kalba, studentai pamažu įgyja išsamių rusų kalbos žinias, kurios tampa raktą į pirmąkart suprasti šalies kultūrą ir vertybes.

Mūsų studentų lingvistinė terminologija ir konkrečios kalbos įgūdžiai leidžia lengvai analizuoti ir kurti profesionalius ir žiniasklaidos tekstus, skaityti "už linijų" ir išskirti kultūriniu požiūriu pažymėtą pagrindinę informaciją.... [-]

Ispanija Marbella
Rugsėjis 2019
Anglų,Rusijos
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba