Filter
Humanitariniai mokslai
Libanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Humanitariniai mokslai Libijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauras - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurias siūlo viso pasaulio universitetai ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, tad jų metu studentai yra paruošiami ne tik tolimesnėms studijoms bet ir profesinės karjeros pradžiai.

Humanitarinių ir socialinių mokslų srities akademinės studijų programos studentus paruošia darbui jų pasirinktoje industrijoje. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės, pabaigę studijas jie gali tapti socialiniais darbuotojais, mokytojais ar menininkais.

Libanas, oficialiai Libano Respublika, yra Rytų Viduržemio jūros šalis. Ji ribojasi su Sirija šiaurėje ir rytuose ir Izraelio pietuose.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Humanitariniai mokslai Libijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Libanas

Lebanese International University

Pagrindinės teorijos ir požiūriai į vertimą: ši programa pristato studentams teorinių ir praktinių aspektų jų pagrindinis, suteikiant jiems kai kurių novatoriškų teorinių ... [+]

Bakalauras Vertimas

Programa apima šiuos kursus:

Įvadas į vertimo studijų

Pagrindinės teorijos ir požiūriai į vertimą: šis kursas supažindina studentus su teoriniu aspektu iš jų pagrindinis, suteikiant jiems kai kurių novatoriškų teorinių tyrimų Taikomosios kalbotyros ir vertimo studijų ar Translatology domenų skonį.

Bendra Vertimas aš

Pagrindiniai būdai verčiant nespecializuotose tekstus iš anglų kalbos į arabų kalbą: Šis kursas dėmesys skiriamas įvairių naudojamų metodų suprasti šaltinio tekstą ir formuluojant tikslinę tekstą, o ypatingą dėmesį į klaidų, paprastai pagaminti vertėjų.

Kompiuterizuotas vertimas

Pagrindinė informacija apie tai, kaip naudotis tekstų apdorojimo ir duomenų bazių paketus vertimas: Studentai yra mokomi apie vieną iš labiausiai tarptautiniu mastu žinomų vertimo programinė įranga, ir terminija duomenų bazių, SDL Trados Studio 2009.... [-]

Libanas Beirut
Spalis 2019
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba