Filter
Humanitariniai mokslai
Malta Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Humanitariniai mokslai Maltoje - 2019

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis, yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos akademines studijas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šio tipo studijos yra orientuotos į tam tikro dalyko žinių gilinimą bei kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžių lavinimą.

Humanitarinių bei socialinių mokslų studijų programos yra gana plačios, tad jas pasirinkę studentai paprastai įgyja žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris gali būti pritaikomas dirbant įvairiose srityse.

Malta yra maža, sala, šalis Viduržemio jūroje, kad eina į pietus nuo Sicilijos, Italija saloje. Malta skatinama pati sėkmingai kaip visiškai dvikalbis tautoje maltiečių ir anglų kalbomis. Jis skaičiuoja daugelis švietimo institutų visam pasauliui kaip šalis, kur anglų kalba yra gimtoji kalba ir todėl jie dažnai net subsidijuoti studentus ten išmokti. Dauguma Maltos piliečių kalba angliškai su labai aukšto lygio.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Humanitariniai mokslai Maltoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Malta

University of Malta

Vienas iš populiariausių kursų University of Malta yra BA (Hons), kurį siūlo vienas didžiausių fakultetų, kurių studentų skaičius siekia 1300. Yra šešiolika skirtingų stu ... [+]

Vienas iš populiariausių kursų University of Malta yra BA (Hons), kurį siūlo vienas didžiausių fakultetų, kurių studentų skaičius siekia 1300. Yra šešiolika skirtingų studijų sričių:

Antropologijos mokslai, klasika ir archeologija, anglų kalba, prancūzų kalba, geografija, vokiečių kalba, istorija, meno istorija, tarptautiniai santykiai, italų, maltiečių, Rytų studijų, filosofijos, sociologijos, Ispanijos ir Lotynų Amerikos studijų ir vertimo žodžiu sritys - sudaro fakultetą Menas. Papildomos studijų sritys, kurias administruoja Studijų tarybos, yra komunikacijos studijos, šiuolaikinės Viduržemio jūros regiono studijos, bibliotekų informacijos ir archyvų studijos, kalbotyra, muzikos studijos, psichologija ir teatro studijos.... [-]

Malta Valletta
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba