Filter
Humanitariniai mokslai
Portugalija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Humanitariniai mokslai Portugalijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauras - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurias siūlo viso pasaulio universitetai ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, tad jų metu studentai yra paruošiami ne tik tolimesnėms studijoms bet ir profesinės karjeros pradžiai.

Humanitarinių ir socialinių mokslų srities akademinės studijų programos studentus paruošia darbui jų pasirinktoje industrijoje. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės, pabaigę studijas jie gali tapti socialiniais darbuotojais, mokytojais ar menininkais.

Portugalija yra viena iš šilčiausių Europos šalių. Universiteto programos yra labai prieinamos. Tiesą sakant Portugalija yra viena iš mažiausių pragyvenimo išlaidų studentams. Mėgaukitės Didžiosios paplūdimiai Algarvės ar senus sparnus istoriją sostinėje Lisabonoje.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Humanitariniai mokslai Portugalijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Portugalija

Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities

ugdymo tikslai: turėti kritinį požiūrį į žmogaus praeitį, taip pat suprasti, kad tai veikia dabartį ir ateitį, taip pat mūsų suvokimą tiek; atskleisti supratimą peržiūrų, ... [+]

ugdymo tikslai

1) Atsižvelgiant kritinį požiūrį į žmogaus praeitį, taip pat suprasti, kad tai veikia dabartį ir ateitį, taip pat mūsų suvokimą tiek; 2) Atskleisti supratimą dėl vaizdais skirtingų istorinių aplinkybių, skirtingų kultūrinių ir geografiniuose kontekstuose; 3) Atkreipkite dėmesį į tai, kaip interesai, kategorijos ir istoriniai problemos laikui bėgant keisis ir kaip istoriografinė diskusijos yra susijęs su ekonominiais, socialiniais, politiniais ir kultūriniais poreikiais kiekvieną kartą; 4) Žinant įvairių laikotarpių Portugalijos istorija; 5) Ar bendras žinias apie metodus, būdus ir problemas, susijusias su didžiųjų laikotarpiais, kuriais paprastai skirsto istoriją nuo seniausių laikų iki šių dienų tyrimą; 6) Integruoti Portugalijos istoriją perspektyva, palyginti su kitomis Erdvės-kultūros srityse; 7) nustatyti, atrinkti ir kaupti, laikantis disciplinos, šaltinių ir įvairių informacijos gabalėlių (bibliografija, dokumentai, žodžiu liudijimai, ikonografinė ir tt taisykles) ir naudoti juos su kritine prasme; 8) sugebėti taikyti žinias ir supratimą gebėjimą įgytą požiūrį į istorinės temos ar supratimo problemų šiuolaikiniame pasaulyje; 9) Gebėjimas pateikti raštu ir žodžiu žinios įgytos naudojant pačią terminologiją istorijos ir atskleisti argumentuotai pajėgumus.... [-]

Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba