BACHELORSTUDIES

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Inžinerinis dizainas

Menų bakalauro laipsnį yra svarbus žingsnis tampa paklausios tampa vis konkurencingesnė nuomos arenoje. Šis laipsnis paprastai reikalauja studentams pasirinkti koncentracijos ar pagrindinis dėmesys tyrime, ir galbūt nedidelis koncentracijos srityje taip pat, kartu su užpildant tam tikrą skaičių kreditų valandas pagrindinių kursų ir pasirenkant.

Dėl matematiškai ir moksliškai linkęs, inžinerija gali būti ideali studijų programą. Kas yra inžinerinio projektavimo bakalauro? Šis laipsnis rengia studentų gebėjimus naudoti matematinius skaičiavimus ir formules išspręsti realaus pasaulio problemas, susijusias su projektavimo ir statybos. Studentai paprastai imtis kursus pažangių matematikos, mechanikos inžinerijos ir fizinių mokslų. Studijų programa taip pat gali apimti stažuotes ar kitų praktinių patirtimi susijusiose pramonės šakose. Šis laipsnis taip pat gali būti link tolesnio akademinių studijų ir mokslinių tyrimų magistrantūros ir doktorantūros programų žingsnis.

Studentai, kurie vykdys šią laipsnį ugdyti gebėjimą patobulinti esamus dizainus taip pat užsiima naujovių ir išradimų spręsti praktines problemas, daugiausia dėmesio skiriant didesnio efektyvumo, patikimumo, saugos ir kokybės produktų ar struktūrų jie inžinierius. Be galandimo ir plečia savo matematinius ir mokslinius sumanumo, absolventai plėtoti analitinius įgūdžius ir gebėjimą veiksmingai prisidėti prie bendrų projektų.

Gauti šį laipsnį, priklausys nuo konkrečios programos pasirinktu kaina; mokslą sąnaudos labai skiriasi tarp mokyklų. Studentai turėtų ištirti savo galimybes tam kad rasti programą, kuri atitinka jų poreikius ir aplinkybes.

Absolventai su menų inžinerinio projektavimo bakalauro yra paruošti karjeros daugelyje skirtingų sričių.Šis laipsnis gali būti taikoma bet kuriame pramonės sektoriuje, kad remiasi inžinerijos principais, įskaitant aviacijos, automobilių gamybos, kasybos, žemės ūkio, ir architektūra, be kita ko. Laipsnis gavėjai taip pat gali gauti daug profesijų viešųjų paslaugų ar kariškiams. Tie, kurie gauti inžinerinio projektavimo bakalauro gali pasirinkti vykdyti pašaukimą, už kuriuos jie asmeniškai aistra, pavyzdžiui, taikyti savo žinias ir įgūdžius, siekiant sumažinti žmogaus poveikį aplinkai.

Kadangi dabartinė norma žmogaus gyventojų skaičiaus augimas, didėjančios urbanizacijos ir technologijų pažangos, šis laukas yra svarbesnis ir jaudinantis, nei kada nors anksčiau. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

 

 

2 Rezultatai Inžinerinis dizainas Filter

Transporto dizaino bakalauras

IED – Istituto Europeo di Design Torino
BA
Spal. 2020
<
Dieninės
<
3 metai
14 Rgs. 2020
Italų
Universiteto miestelis

Transporto dizaineris yra profesionalus, kuris supranta pagrindines transporto priemones ir gali kurti daugybę įvairių rūšių transporto priemonių, tokių kaip motociklai, jacht ...

Skaityti daugiau

BA (Hons) transporto projekte

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)
BA
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Įspūdingos galimybės egzistuoja kaip automobilių ir transporto kompanijų, kaip dizaino konsultantai, vidaus ir išorės dizaineriai. Kai kurie absolventai nusprendžia pradėti sa ...

Skaityti daugiau