BACHELORSTUDIES

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Industrinė inžinerija

BA, ar bakalauras, dažnai yra pirmas žingsnis, kad mokiniai į pasiekti savo karjeros svajones. Pasitelkusi tvirtą išsilavinimą, baigę su šio laipsnio, kad jie yra pasirengę judėti į darbo rinką arba tęsti studijas į aukštąsias mokyklas. Priklausomai nuo srities, kad studentas tikisi patekti, jis ar ji gali norėti atidžiai apsvarstyti tęsti programą iš esmės.

Kas yra Pramonės vadybos bakalauro? Nors daug šios programos dėmesys bus skiriamas pagrindinio inžinerijos, ten taip pat bus šiek tiek komandinis valdymo dėmesys. Klasės gali apimti studijų sritis, pavyzdžiui, strateginis išteklių valdymo, mokslinių tyrimų ir plėtros, tarptautinių logistikos ir vadovavimo įgūdžius. Su kontakto su dalykinių sričių, studentas gali tikėtis dalyvauti įvairioje veikloje, įvairovė. Laboratorinis darbas, pavyzdžiui, turėtų būti tikimasi, kartu kai kurie iš klasių.

Studentai, kurie baigę šią programą, paprastai yra gerai paruošti su smulkiai honed inžinerijos įgūdžių, praktinių valdymo įgūdžių ir gebėjimą bendrauti pasauliniu mastu. Ši studijų programa suteikia absolventams saugų stovėkite siekti darbo vietų susijusiose srityse ir įvairiausiose verslo aplinkoje.

Prieiga prie Dailės bakalauras Pramonės valdymo programa yra atvira studentams pasauliniu lygiu. Laipsnis paprastai trunka apie ketverius metus užbaigti, tačiau dalyvavimo kaina skirsis daug tarp mokyklų, ypač, nes jie kerta šalies linijas. Gauk tikslią informaciją apie mokslą ir susijusių mokesčių susisiekę mokyklas tiesiogiai.

Po universiteto baigimo, asmenys, kad jie yra pasirengę karjeros valdymo pozicijas su daugeliu skirtingų pavadinimų. Priklausomai nuo konkretaus dėmesio studijas, absolventai gali rasti darbą biotechnologijų, medicinos, ar Vyriausybė, tarp kitų variantų.Karjera galima rasti, kaip projektų vadovai, tiekimo grandinės vadybininkams, ar verslo kontrolieriai. Baigiamajame bakalauro laipsnis atveria daug įvairių darbo vietų duris tarptautiniu lygiu.

Jei jus domina siekti vadybinės karjeros su pramonės dėmesio, tai gali būti dėl savo išsilavinimą kryptimi. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Industrinė inžinerija Filter

B.eng. wirtschaftsingenieurwesen, frauenstudiengang

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
BA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
7 semestrai
Vokiečių
Universiteto miestelis

Tik mergaitėms: daugybei besimokančiųjų Frauenstudiengang Wirtschaftsingenieurwesen (B.Eng.) Reagiert die Hochschule Stralsund auf den starken Fachkräftebedarf deutschen Indus ...

Skaityti daugiau

Ba pramoninis inžinerija, tarptautinė

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
BA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
8 semestrai
Vokiečių
Universiteto miestelis

Šiandien, Baltijos jūra, rytoj pasaulis! Su Tarptautiniu Pramonės inžinerijos Štralzunde ne problema. Net tyrimas iškelia geriausią iš abiejų pasaulių - verslo ir technologijų ...

Skaityti daugiau