Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Informacijos vadybos studijos

Dailės bakalauras (BA) yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori plėsti savo karjeros pasirinkimus. Nesvarbu, ar tiesiog ateina iš vidurinės mokyklos arba norinti judėti laiptais per savo dabartinę įmonės, bakalauro laipsnį gali padėti jums net vienodas arba galbūt parvesiu jus virš konkurencijos.

Kas yra informacijos valdymo bakalauro? Tai programa, kuri padeda asmenims suprasti ir besivystančioms sėkmingų informacinių sprendimų. Studentai mokosi tinkamos asmens, organizacinius ir strateginius informacijos valdymo principus. Taip pat didelis dėmesys skiriamas ryšių įvairiais technologiniais formatus. Baigę šį laipsnį, absolventai galės tinkamai kurti, įdarbinti ir prižiūri veiksmingas informacines sistemas įvairiose verslo aplinka.

Studentai įgyja platų kompetencijų, kuri padeda jiems pasiekti įvairių užduočių įvairovė. Tai daro juos universalus, įvairiapusės darbuotojai, kurie yra pageidautina daugeliui darbdavių.Pelningiausi laipsnį taip pat padidina galimą darbo užmokestis ir darbo galimybes.

Yra ne vienas komplektas kaina gavimo informacinėse vadybos bakalauro laipsnį. Yra keletas skirtingų veiksnių, kurie prisideda prie išlaidų, pavyzdžiui, įstaigos vieta, vidutinė kaina lankomumo ir ar jūs studijuoti asmeniškai arba internetu. Šie ir kiti veiksniai gali sukelti kaina padidinti arba sumažinti, kai laikoma, visi kartu.

Su plataus naudojimo technologijos šiandienos verslo, karjeros perspektyvos yra beveik neribotos. Bendra karjeros kelias absolventams yra programavimas. Asmenys gali pasirinkti stoti į valstybinį arba privatų sektorių, gali specializuotis tam tikroje vienoje ar paslaugą visose pramonės šakose. Tiems, su stipriais pardavimo įgūdžių, kompiuterių prekyba gali būti geras karjeros srityje, o tie su švietimo įgūdis gali apsvarstyti tampa IT treneris.Yra toks stiprus poreikis technologija, kad asmenys gali lengvai rasti būdą, kaip įtraukti į savo stipriąsias skaičių tokioje padėtyje.

Jei esate technologiškai Patyrusių ir turėti inovacijų aistra, informacinių valdymo bakalauro gali būti jums tinka. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacijos vadybos studijos

Ozyegin University

Bakalauro valdymo informacinių sistemų programa siekiama ugdyti aukščiausio lygio absolventus, kurie gali patenkinti įmonių poreikius kurti, saugoti, pasiekti ir keistis ... [+]

Apžvalga

Bakalauro valdymo informacinių sistemų programa siekiama ugdyti aukščiausio lygio absolventus, kurie gali patenkinti įmonių poreikius kurti, saugoti, pasiekti ir keistis informacija; kurie turi labai pažangių įgūdžių ir gebėjimų planuoti, kurti, įdiegti ir valdyti reikalingus metodus, procesus ir sistemas, reikalingus norint patenkinti tokius informacijos poreikius įmonėms ar jų įmonėms; ir kurie sugeba nustatyti, įvykdyti ir valdyti tokius poreikius atlikdami technines, ekonomines ir strategines analizes.

Technologijos ir verslo ekspertas

Bakalauro vadybos informacinių sistemų programa yra sukurta kaip pati išsamiausia ir naujausia šios srities programa Turkijoje. Programa didžiuojasi turtingu mokymo programa, parengta glaudžiai bendradarbiaujant pramonės ir technologijų įmonėms. Tai suteikia tvirtą pagrindą visoms valdymo informacinių sistemų funkcijoms, kurios yra naudojamos nacionalinėse ir tarptautinėse organizacijose, siūlo specializaciją pasaulinės valdymo informacinėse sistemose ir remia nacionalines bei tarptautines komercines operacijas.... [-]

Turkija Ormanas Sokakas
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba