BACHELORSTUDIES

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Informacijos vadybos studijos

Dailės bakalauras (BA) yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori plėsti savo karjeros pasirinkimus. Nesvarbu, ar tiesiog ateina iš vidurinės mokyklos arba norinti judėti laiptais per savo dabartinę įmonės, bakalauro laipsnį gali padėti jums net vienodas arba galbūt parvesiu jus virš konkurencijos.

Kas yra informacijos valdymo bakalauro? Tai programa, kuri padeda asmenims suprasti ir besivystančioms sėkmingų informacinių sprendimų. Studentai mokosi tinkamos asmens, organizacinius ir strateginius informacijos valdymo principus. Taip pat didelis dėmesys skiriamas ryšių įvairiais technologiniais formatus. Baigę šį laipsnį, absolventai galės tinkamai kurti, įdarbinti ir prižiūri veiksmingas informacines sistemas įvairiose verslo aplinka.

Studentai įgyja platų kompetencijų, kuri padeda jiems pasiekti įvairių užduočių įvairovė. Tai daro juos universalus, įvairiapusės darbuotojai, kurie yra pageidautina daugeliui darbdavių.Pelningiausi laipsnį taip pat padidina galimą darbo užmokestis ir darbo galimybes.

Yra ne vienas komplektas kaina gavimo informacinėse vadybos bakalauro laipsnį. Yra keletas skirtingų veiksnių, kurie prisideda prie išlaidų, pavyzdžiui, įstaigos vieta, vidutinė kaina lankomumo ir ar jūs studijuoti asmeniškai arba internetu. Šie ir kiti veiksniai gali sukelti kaina padidinti arba sumažinti, kai laikoma, visi kartu.

Su plataus naudojimo technologijos šiandienos verslo, karjeros perspektyvos yra beveik neribotos. Bendra karjeros kelias absolventams yra programavimas. Asmenys gali pasirinkti stoti į valstybinį arba privatų sektorių, gali specializuotis tam tikroje vienoje ar paslaugą visose pramonės šakose. Tiems, su stipriais pardavimo įgūdžių, kompiuterių prekyba gali būti geras karjeros srityje, o tie su švietimo įgūdis gali apsvarstyti tampa IT treneris.Yra toks stiprus poreikis technologija, kad asmenys gali lengvai rasti būdą, kaip įtraukti į savo stipriąsias skaičių tokioje padėtyje.

Jei esate technologiškai Patyrusių ir turėti inovacijų aistra, informacinių valdymo bakalauro gali būti jums tinka. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

 

2 Rezultatai Informacijos vadybos studijos Filter

Apskaitos ir vadybos informatikos bakalauras

Babeș-Bolyai University - Faculty of Economics and Business Administration
BA
<
Dieninės
<
3 metai
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis

Prancūzijos sektorius buvo sukurtas pagal Babeş-Bolyai universiteto daugiakultūrę programą ir patenkina Rumunijos visuomenės, kuri yra Europos Sąjungos dalis, lūkesčius. Šis s ...

Skaityti daugiau

Apskaitos ir valdymo informacinių sistemų bakalauras

Babeș-Bolyai University - Faculty of Economics and Business Administration
BA
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Programa siekiama paruošti specialistus, turinčius aukštąjį išsilavinimą apskaitos ir vadybos informacinių sistemų srityje, tiek mokymo programa, tiek programa, kuria siekiama ...

Skaityti daugiau