Filter
Humanitariniai mokslai
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Informacinės sistemos - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro studijos (Bachelor of Arts - BA) - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurios studentus paruošia tolimesnėms studijoms arba darbui jų pasirinktoje srityje. Priklausomai nuo konkrečios studijų programos, studentų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos ir šalies, kurioje ji yra, šio tipo studijos gali trukti nuo trejų iki penkerių metų.

Informacinių sistemų studijų programas vis dažniau pasirenka karjeros rinkodaros srityje siekiantys studentai, nes būtent rinkodaros specialistai turi vis geriau išmanyti ne tik vartotojų elgsenos bei verslo pasaulio niuansus, bet ir turi mokėti naudotis naujausiomis technologijomis, kurios yra reikalingos rinkodaros tikslams pasiekti. Tad daugybė viso pasaulio universitetų į savo rinkodaros studijų programas įtraukia šias studijų disciplinas, ir taip suteikia studentams galimybę įgyti visapusišką išsilavinimą.

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų bakalauro programas - Informacinės sistemos - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Šiaurės Amerika

American Consortium of Universities (INTERLINK)

Studentai Kompiuterių mokslo programos sutelkti savo studijas programinės įrangos kūrimas, kompiuterių architektūros, programinės įrangos inžinerijos ir operacinių sistem ... [+]

Karjera kompiuterinių tinklų, programinės įrangos, saugumo ir informacinių technologijų plečiasi kaip niekada anksčiau. Kompiuterių specialistai turi didelę paklausą srityse iš švietimo sistemos į verslo į mokslą.

Norėdami parengti absolventus įdomių iššūkių dirbant su kompiuterinės technologijos verslo ir pramonės, Šv Ambraziejus universitetas turi bakalauro Computer Science.

Iš skaitmeninių multimedijos iki įmonės programinės įrangos sprendimus, kompiuterių programų yra naudojami siekiant pagerinti organizacijų funkcijos ir išteklių valdymą. Įmonės reikia asmenis, kurie supranta, kompiuterių pramonėje tendencijas ir pokyčius, ir gali įtraukti juos į organizacijos strategiją. Kaip informatikos (cs) dur ne St.Ambrose, jūsų tyrimai bus sutelkti dėmesį į programinės įrangos kūrimo, kompiuterių architektūros, programinės įrangos inžinerijos ir operacinių sistemų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos „Davenport“
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba