Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 5 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Inovacijų studijos

Daugelis studentų, kurie pasirenka uždirbti aukštąjį išsilavinimą Baigęs vidurinę mokyklą arba užsidirbti jų asocijuota 'laipsnį sprendžia stoti į menų (BA) programos bakalauras. Mokslinis laipsnis linkęs pasiūlyti gilias žinias į meno susijusių studijų sričių padėti studentams išmokti įgūdžių ir žinių, reikalingų norint gauti aukštojo apmokamą darbą.

Kas yra inovacijos BA? Šis laipsnis dėmesys skiriamas pastato tvirtą pagrindą sėkmingų verslo valdymo įgūdžius, organizacinius ar sektoriaus organizacijų požiūriu naujoves. Studentai gali išmokti piešti veiksmingų ir naujoviškų sprendimų susiduria kai kurie iš iššūkių, kurie dažnai susiduria šiuolaikinėje verslo ir studijuoti verslo principus teoriją. Dažnai siūlomi kursai sutelkti dėmesį į tas sritis, vaisto paslaugų, įmonių steigimą, valdymą, lyderystę, planavimo ir analizės.Kai kurios programos gali leisti pasirenkamų klasių, kurioje studentai gali naudoti specializuotis tam tikroje verslo srityje, atsižvelgiant į jų karjeros siekius.

Programos absolventai gali pasinaudoti iš išmoko įgūdžių, įskaitant problemų sprendimo, valdymo, organizavimo, inovacijų, vadovavimo ir bendravimo įvairovė. Šie įgūdžiai gali ne tik padėti studentui užsidirbti inovacijų, susijusių su padėtimi, bet taip pat yra naudingų įgūdžių verslo ar valdymo karjerą. Pelningiausi aukštąjį išsilavinimą, taip pat gali padėti studentui pasiekti aukštesnį darbo užmokestį ir daugiau atsakomybės.

Priklausomai nuo tyrimo, įstaigos, ir šalies, kurioje įstaiga yra žinoma, už mokslą sąnaudos gali skirtis. Norėdami suprasti, išlaidas, susijusias, rekomenduojama, kad suinteresuoti asmenys kreipkitės į priėmimo skyrių.

Karjera inovacijų ir vadybos dažnai yra labai konkurencinga.Tačiau baigę šią programą gali rasti save didelės paklausos kelių pozicijų platų verslo, įskaitant trečiojo sektoriaus ir nevyriausybinių organizacijų. Absolventai gali rasti darbą, kaip vadovams ar direktorių organizacijų, įmonių ar didel ÷ ar maža masto operacijas.

Nors darbo rinka yra konkurencinga, studentai, kurie uždirba bakalauro gali gauti koja į darbo baseinas ir gali pradėti save į sėkmingą karjerą. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

5 Rezultatai Inovacijų studijos

The Academy of Contemporary Music

Muzikos pramonės Tyrimai Portfelis Disertacija ... [+]

Humanitarinių mokslų bakalauro programos - Inovacijų studijos. Muzikos pramonės Tyrimai Portfelis Disertacija [-]
Jungtinė Karalystė Londonas Birmingamas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Academy of Contemporary Music

Šis muzikos verslo studijų laipsnio kelias suteikia savo studentams įgūdžius, žinias ir patirtį, reikalingą siekiant pradėti tvarią karjerą realios muzikos industrijos, k ... [+]

Inovacinis tyrimo kelias verslininkams.

Šis muzikos verslo studijų laipsnio kelias suteikia savo studentams įgūdžius, žinias ir patirtį, reikalingą siekiant pradėti tvarią karjerą realios muzikos industrijos, kaip šiandien egzistuojančios, verslo srityje, kaip vadovai, etikečių vadovai ir verslininkai.

Studentai gali papildyti pagrindines žinias menininkų ir repertuaro, verslo vadybos, rinkodaros, teisės ir sutarčių, tiesioginių renginių valdymo ir verslumo srityse, apimančiose tokias temas kaip vartotojų psichologija ir / arba "Music Journalism" priklausomai nuo jų interesų ir karjeros siekių.

Ši programa yra užtikrinta Middlesex universiteto teikiama kokybe, o Middlesex apdovanojimas bus sėkmingai užbaigtas.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Middlesex University London

Sukurta remtis savo esamą pamatų laipsnį ar HND kvalifikaciją, šis vienerių metų kursas suteiks Jums žinių ir įgūdžių sukurti sėkmingą valdymo karjerą ... [+]

BA Verslo vadyba (inovacijų) (paskutiniai metai įrašas) Apdovanojimai

Kurso pradėti: indukcija nuo spalio 2013; Tarptautinė studentų orientacija nuo rugsėjo 2013 Sukurta remtis savo esamą pamatų laipsnį ar HND kvalifikaciją, šis vienerių metų kursas suteiks Jums žinių ir įgūdžių sukurti sėkmingą valdymo karjerą platų verslo, vyriausybinė arba trečiojo sektoriaus organizacijas. Be to, studijuoja teoriją, kuria grindžiamas šiuolaikinius verslo principus, jums bus ištirti kai kurių problemų, su kuriomis specialistai dirba su vardu savo organizacijose, kalbant apie naujoves ir valdymo, todėl remiantis naujoviškų ir efektyvių sprendimų.

Ne tik jums padengti įvairias valdymo koncepcijas ir metodus, jūs turėsite galimybę pasirinkti iš pasirenkamų modulių diapazone, kuris ištirti produktų ir paslaugų verslo steigimą, priklausomai nuo jūsų karjeros siekius.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas JK internete
Rugpjūtis 2020
Anglų
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Middlesex University London

Mūsų BA Verslo vadyba (inovacijų) kursas yra sukurta siekiant suteikti Jums žinių ir įgūdžių sukurti sėkmingą valdymo karjerą platų verslo, vyriausybinė ... [+]

BA Verslo vadyba (inovacijų) pagyrimu

Kurso pradėti: indukcija nuo spalio 2013; Tarptautinė studentų orientacija nuo rugsėjo 2013

Mūsų BA Verslo vadyba (inovacijų) kursas yra sukurta siekiant suteikti Jums žinių ir įgūdžių sukurti sėkmingą valdymo karjerą platų verslo, vyriausybinių ir trečiojo sektoriaus organizacijos. Be to, studijuoja teoriją, kuria grindžiamas šiuolaikinius verslo principus, jūs taip pat plėtoti savo vadovavimo įgūdžius ir gebėjimą analizuoti, planuoti ir spręsti verslo ir valdymo problemos - perduodamų įgūdžių, kad yra sveikintina darbo vietoje.

Pirmaisiais metais buvo sukurta siekiant suteikti Jums su platesnį pagrindinių verslo funkcijų, suteikiant ant kurio pastatyti savo specialistų patirtį pagrindą; Tačiau jūsų vėlesnių metų bus sutelkti dėmesį į savo specializuotą inovacijų keliu.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas JK internete
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EU Business School

Skaitmeninimas sparčiai besikeičiančiame pasaulyje ekonominiame klimatyve suteikia naujų ir įdomių paleidimo galimybių, taip pat siūlo esamas įmones naujomis galimybėmis ... [+]

Skaitmeninimas sparčiai besikeičiančiame pasaulyje ekonominiame klimatyve suteikia naujų ir įdomių paleidimo galimybių, taip pat siūlo esamas įmones naujomis galimybėmis išlaikyti tinkamą ir optimizuoti verslą. Pasitelkdama šią programą, rytdienos verslo novatoriai išsiugdys įgūdžius, gebėjimą prisitaikyti ir smalsumą, kad ne tik neatsiliktų nuo technologinių laimėjimų, bet ir būtų naujoviški savo mąstyme ir skatintų pokyčius, kai jie siekia savo karjeros.

Trukmė: Septyni semestrai / treji metai (240 kreditų)

Vietos: Barselona, ​​Ženeva, Montreux

Kalbos mokymasis: anglų

Pradžios data: spalio / vasario / birželio / rugpjūčio mėn... [-]

Ispanija Barselona Šveicarija Ženeva Montreux  + 1 Daugiau
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba