BACHELORSTUDIES

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Kūrybinių industrijų vadybos studijos

BA laipsnių tradiciškai pasiūlė tokiose disciplinose kaip šiuolaikinių kalbų, bendravimo, muzika, psichologija, meno, ir anglų kalbomis. Pagrindinis universitetinį išsilavinimą pateikiama socialinių mokslų, matematikos ir gamtos mokslų, žmonių bendravimo ir meno ir humanitarinių disciplinų, leidžianti studentams pasirinkti pasirenkant, kad atitiktų savo pageidavimus ar poreikius.

Jums gali kilti klausimas, kas yra BA kūrybinių industrijų vadybos? Iki specializuojasi valdyti kultūrinius projektus pasaulinėms organizacijoms, ši programa padeda studentams išplėsti savo mokslinių tyrimų pajėgumus ir strateginio planavimo įgūdžius. Tikslas yra aprūpinti mokslininkų žinių ir gebėjimų išnagrinėti, analizuoti ir kurti sprendimus tarptautinės vadybos klausimais. Klasės skirtis tarp mokyklų, bet kai žinoma modulių pavyzdžiai kūrybinės pramonės tyrimų, mokslinių tyrimų metodiką, rinkodaros komunikaciją kūrybingų ekonomikos, verslo ir strateginio valdymo kūrybinėms įmonėms.

Asmenys uždirbti bakalauro laipsnį, yra labiau linkę patirti visą gyvenimą naudą tiek jų asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Tai apima gebėjimą kalbėti ir efektyviai rašyti, stiprinant bendradarbiavimo įgūdžius ir gerinti sprendimų priėmimo talentus.

Galimybė užsidirbti bakalauro laipsnį kūrybinių industrijų valdymo išlaidos svyruoja tarp institucijų, todėl būsimieji studentai turėtų bendrauti su konkrečių mokyklų, kad susidomėjimas jų prašyti informacijos apie stojimo mokesčius ir studijų lūkesčius. Taip pat gerai, kad paklausti apie stipendijas ir mokėjimo galimybes.

Asmenys, turintys kūrybinių industrijų vadybos bakalauro laipsnį linkę būti labai kvalifikuoti, profesionalūs, ir konkurencingas vadovams pasirengę spręsti lyderio pozicijas įvairiose įmonėse.Programos absolventai gali laukiame potencialių karjeros kaip muziejų vadovai, meno kuratorių, filantropija vadovų, bendruomenės ryšių direktorių, viešųjų ryšių darbuotojai bei etape ir gamybos direktorių.

Dauguma akademinių institucijų pasiūlyti interneto pagrindu mokymosi modulius, siekiant patenkinti užimtas darbo specialistų poreikius. Dabar naršo kursai suteikia universalumą bei prieinamumą studentams atokiose tarptautinių vietose. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

2 Rezultatai Kūrybinių industrijų vadybos studijos Filter

BA kūrybiniame versle

Breda University of Applied Sciences
BA
<
Dieninės
<
3&nbsp;-&nbsp;4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ar kada nors susimąstėte, kaip veikia nuostabios žiniasklaidos koncepcijos? Ar domitės naujausia žiniasklaidos tendencija? Ar smalsu kurti žiniasklaidos produktus? Breda Unive ...

Skaityti daugiau

Ba kūrybinių industrijų valdymas

SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)
BA
<
Dieninės
<
7 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Kultūros ir kūrybinės industrijos klestėjo visame pasaulyje, o Berlynas yra kūrybinių industrijų karštasis taškas - tai puiki vieta tavo studijoms. Kūrybinės vadovams reikia k ...

Skaityti daugiau