Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 5 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Kitos kalbos

Menų bakalauro laipsnis yra bakalauro studijų programa, skirta studentams suteikti platų išsilavinimą, orientuotą į laisvųjų menų studijas. Įvairių pasirinktinių dalykų, kartu su pagrindiniais dalykais ir kursais, susijusiais su pagrindine studento, sudaro būtiną mokymo programą.

Kas yra kitų kalbos bakalauro laipsnis? Kadangi skaitmeninės ir technologinės pažangos pasaulyje ir toliau mažėja, gebėjimas bendrauti tarp skirtingų kultūrų tapo vertingu įgūdžiu. Profesionalai, turintys kitų kalbų mokymosi įgūdžių, gali pasirodyti, kad šis pagrindas puikiai tinka, o šuolis-starteris gali pasiūlyti įdomų karjerą. Kursinis darbas gali apimti kultūros istoriją, kalbotyra, fonetą, literatūrą ir pokalbį. Daugelis studentų nusprendžia praleisti semestrą studijuoti užsienyje.

Studentai, gaunantys kitų kalbos bakalaurus, įgyja neįkainojamą bendravimo įgūdžių, tačiau pagrindinis siūlo ir kitas išmokas. Kalbant apie antrosios kalbos mokymąsi, paprastai gerėja asmens gebėjimas rašyti ir kalbėti aiškiau jo kalba. Programos dalyviai taip pat dažnai plėtoja geresnį supratimą ir empatiją kitų kultūrų atžvilgiu.

Kitų kalbų bakalauro studijų išlaidos gali skirtis priklausomai nuo institucijos pasirinkimo. Daugelis universitetų visame pasaulyje siūlo šį laipsnį, o vietinės pragyvenimo išlaidos, išskyrus studijas, yra dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti.

Kitų kalbų bakalauro absolventų darbo rinka yra tvirta ir įvairi, todėl siūloma daugybė potencialių karjeros, priklausomai nuo asmens interesų. Studentai gali pasirinkti karjerą švietimo, verslo, sveikatos priežiūros, vyriausybės, turizmo ar ne pelno organizacijos. Tipiškos darbo vietos, kurias gali įgyti užsienio kalbos mokytojai, mokslininkai, verslo ir vyriausybės konsultantai, vertėjai, vertėjai, ne pelno siekiančios advokatai ir turizmo pareigūnai.

Mokymasis ir panardinimasis ne gimtoji kalba yra idėja, kuri auga savo apeliaciniame procese. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

5 Rezultatai Kitos kalbos

SOAS University of London

SOAS metu arabų kalbą galima derinti su hebrajų, indoneziečių, persų ir turkų kalbomis. BA arabų ir prancūzų UCL yra priimančioji institucija. ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visas laikas

SOAS metu arabų kalbą galima derinti su hebrajų, indoneziečių, persų ir turkų kalbomis. BA arabų ir prancūzų UCL yra priimančioji institucija.

Sujungti pagyrimų laipsniai arabų kalba yra skirti suteikti studentams tvirtą pagrindą šiuolaikinės standartinės ir klasikinės arabų kalbomis, taip pat susikalbėjimo galimybes kalbant arabų kalbą, kartu su pažengusiais antrosios kalbos mokėjimais. Reikalaujama, kad studentai trečius metus praleistų studijuodami arabų ir kitas kalbas užsienyje, Vidurinių Rytų universitete.

Gali būti derinamas su:

Prancūzų (UCL)Hebrajų kalbaIndoneziečių kalbaPersų (privalomi metai užsienyje, padalyti į 2 šalis)TurkųUžimtumas... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

SOAS turkų kalbos mokymąsi galima derinti su neprilygstamu disciplinų ir kalbų asortimentu. Visi turkų pagyrimo laipsniai yra ketverių metų programos, kurios suteikia gal ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visas laikas

SOAS turkų kalbos mokymąsi galima derinti su neprilygstamu disciplinų ir kalbų asortimentu. Visi turkų pagyrimo laipsniai yra ketverių metų programos, kurios suteikia galimybę studentams bent trejus metus intensyviai mokytis turkų kalbos ir literatūros.

Gali būti derinamas su:

Arabų kalba, TR69 BA / TUAPlėtros studijos, LTX6 BA / TUDVSEkonomika, LTC6 BA / TUECPrancūzų kalba*,Istorija, TVP1 BA / TUHMeno istorija / Archeologija, VTH6 BA / HAATurkTarptautiniai santykiai, LTFP BA / IRTuĮstatymas, MTC6 BA / TULWKalbotyra, QTC6 bakalauras / LGTUPersų, T661 BA / TUP (privalomi metai užsienyje, padalyti į 2 šalis)Politika, LTF6 BA / TUPOLSocialinė antropologija, LTP6 BA / TUSAReligijų studijos, VT66 BA / TUSR... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

SOAS metu persų kalbą galima derinti su neprilygstamu disciplinų ir kalbų spektru. Visi persų kalbų pagyrimo laipsniai lemia, kad studentai intensyviai studijuoja trejų m ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visas laikas

SOAS metu persų kalbos mokymas gali būti derinamas su neprilygstama disciplinų ir kalbų įvairove. Visi persų perskaičiavimo kursai praturtina studentus mažiausiai trejų metų intensyviam persų kalbos mokymui.

Nuo pat įkūrimo Persijos ir Irano studijos buvo pagrindinis SOAS akademinio profilio pagrindas. Kaip pagrindinis JK Vidurinių Rytų studijų centras, SOAS suteikia idealią ir unikalią aplinką mokytis ne tik oficialių Irano kalbų, bet ir daugelio disciplinų, kurios kartu suteikia studentams išsamią šalies ir jos kaimynių apžvalgą.

Ketverių metų dviejų dalykų pagyrimų laipsnis yra persų ir dar vienas dalykas SOAS suteikia studentams galimybę pasiekti aukštesnį kalbų kompetencijos lygį persų kalba kartu su kitų disciplinų ar kalbų pasirinkimu.... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Utrecht University

Dievai, herojai ir šventieji; tipiškų ritualų, amžinųjų legendų ir literatūros šedevrų. Šiame bakalauro programoje jūs išmoksite visus keltų kultūros ir literatūros aspek ... [+]

Apie

Prieš krikščionių eros pradžią, keltų kalbos žmonės apgyvendino beveik visą Europą, kaip šiandien žinome, ir sukūrė turtingas kultūras. Viduramžiais tie patys žmonės gyveno tose pačiose šalyse ir regionuose, kuriuose iki šiol gyveno keltų kalbos tautos - Airijoje, Škotijoje, Velse, Kornvalyje ir Bretanėje. Jų kultūra vis dar kelia klausimų šiandien XXI amžiuje. Kaip ištarau senąjį airių? Ar karalius Arthuras buvo tikras žmogus? Kokios keltų pėdsakai vis dar akivaizdūs šiuolaikiniame pasaulyje? Studijuodami keltų kalbas ir kultūrą, sužinosite, kaip rasti atsakymus į visus šiuos klausimus ir taip pat atskirti mitus nuo realybės.

Literatūra ir kultūra... [-]
Olandija Utrechtas Middelburgas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eötvös Loránd University

Vengrijos bakalauro programos tikslas - suteikti studentams profesinę kalbą vengrų kalba ir literatūra. Programa siūlo kalbų mokymą, pagrįstą vengrų, kaip Eötvös Loránd U ... [+]

Vengrijos bakalauro programos tikslas - suteikti studentams profesinę kalbą vengrų kalba ir literatūra. Programa siūlo kalbų mokymą, pagrįstą vengrų, kaip Eötvös Loránd University užsienio kalbų katedros, patirtimi, taip pat pabrėžiant literatūros ir kultūros studijų svarbą. Rytų ir Rytų Centrinė Europa gali tapti pagrindiniais kultūrinių ir ekonominių ryšių tarp Azijos ir Europos veikėjais.

Tai galima laikyti besivystančia tendencija, kuri artimiausiais metais augs. Budapeštas, kaip Vengrijos sostinė, yra vienas iš centrų regione ir Vengrijos kultūros centras. Vengrijos BA programos studentai specializuojasi vengrų kaip užsienio kalbų srityje.... [-]

Vengrija Budapeštas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba