Peržiūrėti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Klasikinės studijos - Afrikoje - 2020

BA - tai Bachelor of Arts arba humanitarinių mokslų bakalauro laipsnio trumpinys. Šio pobūdžio studijų programas siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos, tad studentai gali rinktis iš įvairiausių juos dominančių specialybių. Humanitarinių mokslų bakalauro studijos yra kuriamos taip, kad studentus paruoštų tolimesnėms magistro studijoms arba profesinės karjeros pradžiai.K… Skaityti daugiau

BA - tai Bachelor of Arts arba humanitarinių mokslų bakalauro laipsnio trumpinys. Šio pobūdžio studijų programas siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos, tad studentai gali rinktis iš įvairiausių juos dominančių specialybių. Humanitarinių mokslų bakalauro studijos yra kuriamos taip, kad studentus paruoštų tolimesnėms magistro studijoms arba profesinės karjeros pradžiai.

Klasikines studijas pasirinkę studentai dažniausiai daugiausia dėmesio skiria senovės Romos ir Graikijos civilizacijų kalbų, meno, politikos bei kultūros analizei. Klasikinių studijų studentai taip pat artimai susipažįsta ir su įvairių senovės civilizacijų literatūra bei jų naudojamomis technologijomis. Tad būtent šio tipo studijos studentams suteikia puikią galimybę itin išsamiai susipažinti su Vakarų kultūros, politinės sistemos bei visuomenės sandaros šaknimis.

Net jei jūs nuspręsite Rytų Afrikos mitologinis, kerintis Tanzanija; Senegalas, žemės Teranga arba Pietų Afrikoje, su plačiomis galimybėmis įsiurbti ir tarnauti, tyrimai Afrikoje bus milžiniška.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų bakalauro programas - Klasikinės studijos - Afrikoje - 2020

Skaityti mažiau
University of Johannesburg
Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika

Kurso tikslas - pateikti gana išsamų mūsų klasikinio paveldo indėlio į Vakarų civilizaciją tyrimą.

Kurso tikslas - pateikti gana išsamų mūsų klasikinio paveldo indėlio į Vakarų civilizaciją tyrimą. -
BA
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Sau. 2020
Universiteto miestelis