Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Komercija

BA (bakalauras) yra laipsnis, kad daugelis studentų siekti baigęs vidurinę mokyklą. Studentai mokosi apie laisvųjų menų, taip pat imtis klases jų studijų sritis. Klasės gali būti imtasi tradiciniu College Campus arba internetu.

Kas yra prekybos BA? Studentai, kurie siekti komercijos laipsnį įgis pažvelgti į verslo pasaulį ir galąstuvas lyderio įgūdžius. Programos gali skirtis, tačiau studentai gali imtis klases, pavyzdžiui, asmeninės ir verslo lyderystės, valdymo sprendimų priėmimo, vertybėmis pagrįsto valdymo ir komunikacijos. Studentai dažnai turės galimybę imtis kursus specialybės srityse, pavyzdžiui, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo, finansinių paslaugų ir apskaitos.

Yra daug naudos siekti komercijos laipsnį. Studentai mokysis, kaip bendrauti įvairiais lygmenimis ir sukurti problemų sprendimo įgūdžius, kurie bus naudingi visose gyvenimo srityse. Jie taip pat turi daug darbo srityse, jie gali atrodyti į po baigimo įvairovė.

Išlaidas, susijusias su siekti komercijos laipsnį gali labai skirtis iš vienos institucijos į kitą. Kadangi yra tarptautinių pasirinkimo įvairovė, veiksniai apima mokyklos buvimo vietos, programos trukmė, ir kitos susijusios mokesčius. Kai jūs turite susiaurinta paiešką, kreipkitės mokyklas tiesiogiai sužinoti, ko tikėtis finansiškai.

Yra daug įvairių karjeros keliai, kad absolventai gali siekti kai jie uždirbo savo bakalauro komercija. Jie gali dirbti su pajėgumų apskaitos įmonių, mažmeninės prekybos ir didmeninės prekybos bei reklamos įvairovė. Tie, kurie nori siekti vadovaujančias pareigas gali pažvelgti į finansinių institucijų, žmogiškųjų išteklių, ir rinkodaros skyriuose. Kitos karjeros galimybės gali būti marketingo tyrimai, politikos administravimą, tarptautinio investicijas ir prekybą, asmeninių investicijų ir darbo santykius.

Galite pradėti ieškoti tobulos mokyklos savo komercijos laipsniu dabar.Naudojant mūsų didelę internetinę duomenų bazę, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Komercija

Cromwell UK International Education

Verslo vadybos bakalauras yra bakalauro laipsnis komercijos ir verslo valdymo akredituotos The Buckinghamshire New University - UK. Studijų laipsnis suteikiamas po trejų ... [+]

BA (Hons) verslo vadybos

Verslo vadybos bakalauras yra bakalauro laipsnis komercijos ir verslo valdymo akredituotos The Buckinghamshire New University - UK. Studijų laipsnis suteikiamas po trejų metų trukmės studijų vienoje ar keliose verslo koncentracijos srityse. "Cromwell UK" BBA programa paprastai apima bendrus verslo kursus ir pažangius kursus konkrečioms koncentracijoms.

Ši programa suteikia įvairias galimybes plėtoti žinias ir patirtį, reikalingą sėkmingai valdyti pramonę. Šis kursas tinka studentams, kurie nori kurti verslo žinias, valdymo įgūdžius ir valdyti vis didėjančiame tarptautiniame pasaulyje.

Verslo vadyba - tai organizacijos organizavimas siekiant kuo geriau išnaudoti visus turimus išteklius klientų, darbuotojų, suinteresuotųjų šalių, akcininkų ir plačiosios visuomenės naudai. Žinoma, taip pat atveriamos galimybės absolventams siekti bendrosios žmonių valdymo vaidmens.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Ajmanas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Of Debrecen

Programos tikslas - paruošti ekonomikos ir verslo specialistus, turinčius kompetenciją ir kompetenciją komercijos ir rinkodaros srityje, gebančius įsigyti ir parduoti įva ... [+]

Akademinė disciplina: ekonomikos mokslai

Laipsnis: menų bakalauras (BA)

Kvalifikacija: komercijos ir rinkodaros ekonomistas

Trukmė: 7 semestrai

Gauti kreditai: Bakalauro laipsnis reikalauja baigti 180 30 kreditų (ETC).

Programos tikslas: Programos tikslas - paruošti ekonomikos ir verslo specialistus, turinčius kompetenciją komercijos ir rinkodaros srityje, gebančius įsigyti ir parduoti įvairius produktus ir paslaugas bei organizuoti ir valdyti mažų ir vidutinių įmonių komercinę veiklą.

Įstojimo reikalavimai: - vidurinės mokyklos pažymėjimas - anglų kalbos mokėjimas (TOEFL 513 / IELTS 5.5 / egzaminas žodžiu) - stojamasis matematikos ir anglų kalbos egzaminas (raštu ir žodžiu)... [-]

Vengrija Debrecenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba