Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Kompiuterija

Gauti bakalauro laipsnį yra galimybė asmenims įsitvirtinti sėkmei jų gyvenime ir karjeros. Bakalauro absolventai ne tik gauna didesnius atlyginimus, bet ir kaupia naudingus profesinius gebėjimus, kurie gali suteikti naujų galimybių ir atskirti juos nuo kitų kandidatų darbo rinkoje. Šiandienos technologijos amžiuje kompiuterių įgūdžiai yra naudingi įvairiose profesijose ir gali b… Skaityti daugiau

Gauti bakalauro laipsnį yra galimybė asmenims įsitvirtinti sėkmei jų gyvenime ir karjeros. Bakalauro absolventai ne tik gauna didesnius atlyginimus, bet ir kaupia naudingus profesinius gebėjimus, kurie gali suteikti naujų galimybių ir atskirti juos nuo kitų kandidatų darbo rinkoje. Šiandienos technologijos amžiuje kompiuterių įgūdžiai yra naudingi įvairiose profesijose ir gali būti naudojami kasdien darbe ir kasdieniame gyvenime.

Kas yra kompiuterių bakalauras? Apskaičiuojant bendrąsias pagrindines studijų sritis yra kompiuterių inžinerija, informacinės technologijos, informacinės sistemos, programinės įrangos inžinerija ir informatika. Nustatant geriausius pagrindinius skaičiavimus skaičiavimo metu, dažniausiai pradedama nustatyti didžiausią jūsų domėjimąsi ir karjeros tikslų nustatymą. Pasirinkite programą, kuri padėtų tau geriausiu keliu sėkmingai karjerai padaryti tai, ką tu myli.

Kompiuteriai pakeitė tai, kaip žmonės, įmonės ir pasaulis kasdien suvokia ir elgiasi. Kadangi technologijos toliau plėtojamos ir atsiranda naujų ir patobulintų technologijų, didėjanti darbo rinka kompiuterių absolventams gali tik plėstis. Įgūdžiai skaitmeninėje karalystėje gali būti išbandyti didelėje rinkų, šalių ir kultūrų demografijoje.

Kompiuterija yra plačios apimties aprašas ir gali apimti keletą sričių ir kursų. Dėl daugybės programų ir mokyklų, kurios siūlo skaičiavimo programas, dalyvavimo išlaidos gali skirtis nuo vienos mokyklos prie kito. Studentai turėtų kalbėtis tiesiogiai su pasirinktomis mokyklomis, kad gautų tikslesnę lankomumo kainą.

Kompiuterijos bakalauro absolventai turi daugybę skirtingų vietų, ieškančių darbo. Bendrieji karjeros pasirinkimai yra programinės įrangos inžinieriai, kurie kuria ir palaiko programinės įrangos sistemas, kompiuterių inžinieriai, kurie projektuoja ir kuria aparatūros ir IT specialistus, kurie padeda išlaikyti kompiuterines sistemas tokioms organizacijoms kaip mokyklos ar įmonės.

Siekdami rasti geriausią jūsų poreikių ir stiliaus studijų programą, atlikite pirmąjį žingsnį į kompiuterių bakalauro laipsnį, palygindami skirtingas mokyklas visame pasaulyje. Norėdami rasti geriausią savo bakalauro studijų programą, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
University Of Washington Bothell
Bothell, USA

Taikomoji Kompiuterija, yra įvairių laipsnių, kad dėmesys sutelkiamas į kompiuterinių sistemų taikymo pagal konkretaus dalyko ar studijų srities kontekste. Mokiniai yra skatin ... Skaityti daugiau

Taikomoji Kompiuterija, yra įvairių laipsnių, kad dėmesys sutelkiamas į kompiuterinių sistemų taikymo pagal konkretaus dalyko ar studijų srities kontekste. Mokiniai yra skatinami mąstyti plačiai apie skaičiavimo ir kompiuterinių sistemų poveikį mūsų dabartinę visuomenę. Be jų CSS kursinių, studentai koncentratas iš paraiškos perspektyvos programinės įrangos inžinerijos, vadybos, komunikacijos ... Skaityti mažiau
BA
01 September 2020
Dieninės
Anglų
Su bendrabučiu