Filter
Humanitariniai mokslai
Lenkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai Lenkijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis, yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos akademines studijas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šio tipo studijos yra orientuotos į tam tikro dalyko žinių gilinimą bei kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžių lavinimą.

Gana plati kompiuterijos mokslų sąvoka apima daugybę įvairiausių su technologijomis susijusių mokslo sričių. Viena iš šio mokslo disciplinų, pavyzdžiui, yra kompiuterijos sudėtingumo teorijos (angl. Computational Complexity Theory). Tiesa, ši studijų programa gali būti itin abstrakti. Studentai taip pat gali rinktis tokias studijas, kaip pavyzdžiui, kompiuterinė grafika ar studijuoti skaitmeninio vizualinio pateikimo mokslus.    

Kaip ir daugelyje kitų ES šalių, Lenkija siūlo nebrangiai ar net nemokamai mokslą ES studentams. Būsimieji studentai turėtų kreiptis tiesiogiai į savo pasirinktą Lenkijos įstaigai. Varšuvos universitetas, pavyzdžiui, mokesčiai tarp 1300 £ ir per metus £ 2500 už savo anglų kalbos kursus.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Lenkijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Lenkija

University of Lodz

Tai yra dieninio, trejų metų studijos, kurias baigus bakalauro laipsnį kompiuterinių mokslų srityje. Programa apima programinės įrangos inžinerijos, kompiuterinių tinklų, ... [+]

Tai yra dieninio, trejų metų studijos, kurias baigus bakalauro laipsnį kompiuterinių mokslų srityje. Programa apima programinės įrangos inžinerijos, kompiuterinių tinklų, vaizdo programavimas, interneto portalus, kompiuterinės grafikos ir dirbtinis intelektas.

Absolventai pirmo lygio Kompiuterių Mokslinė programa įgyti žinių ir įgūdžių plotas: programavimo, įgyvendinimo ir tikrinimo kompiuterio programinės įrangos komponentai, priežiūra middlesized kompiuterinių sistemų ir praktinio naudojimo kompiuterinių įrankių.

Tipiškas absolventas gali rasti darbą, kaip kompiuterinių sistemų administratorius, kaip programuotojas, administratorius, operatoriaus ir paslaugų palydovas informacinių sistemų ir, atlikusi papildomus reikalavimus, jis ar ji taip pat gali būti naudojamas kaip Technologijos mokytojas.... [-]

Lenkija Łódź
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba