Filter
Humanitariniai mokslai
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Komunikacijos dizainas - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauras - tai vienas iš populiariausių akademinių laipsnių, kuris studentus paruošia tolimesnėms studijoms, o taip pat ir darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.  Vis dažniau viso pasaulio studentai renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoti į magistro o vėliau netgi ir į doktorantūros studijas.

Komunikacijos dizaino specialistai savo studijų metu susiduria su rinkodaros ir reklamos temomis, kurias derina su dizaino teorinėmis ir praktinėmis žiniomis. Tad šias studijas pabaigę specialistai iš tiesų nusimano apie efektyviausius būdus, kuriais jie gali pasiekti jų norimą tikslinę auditoriją.

Iš vietinių civilizacijų iki šiuolaikinių imperijų, Šiaurės Amerika turi daug praktinės švietimo galimybes pasiūlyti mokslininkus. Užpildė su skirtingų kultūrų asortimentą, studentai gali šviesti save gerai suapvalinti kelią.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų bakalauro programas - Komunikacijos dizainas - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacijos dizainas, Šiaurės Amerika

Lees-McRae College

Komunikate Menas ir dizainas programa rengia studentų būsimos karjeros siūlydami sudėtinga klasėje aplinką vienas ant vienos instrukcijos, kad prisitaiko prie mūsų nuolat ... [+]

Komunikacijos Menas ir dizainas

Kaip mūsų pasaulio pokyčius, todėl darome bendravimo būdų. Mūsų Komunikacijos Menas ir dizainas programa yra pagrįsta sąvoka "konvergencijos" suburti kūrybiškumą, praktinius įgūdžius ir technologijų žinias. Šie elementai yra maišomi į vieningą mokymo programą, kuri yra plati išlaikant dėmesio gylis apie pagrindinių komunikacijos srityse.

Visos komunikacijos meno ir dizaino didžiųjų privalo imtis kursus įvairiose žiniasklaidos gauti universalumą savo pasirinktoje srityje. Kiekvienas studentas bus teikiama su tvirta pagrindo. Iš ten studentai gali rinktis iš trijų skirtingų koncentracijų toliau tobulinti įgūdžius per jų pasirinktoje srityje interesų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Banerio briedis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba