Filter
Humanitariniai mokslai
Australija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Komunikacijos dizainas Australijoje - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.

Komunikacijos dizaino studentai įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių susijusių su rinkodaros žinutės dizainu, kūrimu ir perdavimu, pagrindą. Tad studijų metu jie ypatingai išsamiai nagrinėja tokias akademines studijų temas kaip vartotojų elgsena ir motyvacija, reklaminių tekstų rašymas, reklamų kūrimas, ryšiai su visuomene, reklama, prekės ženklo skatinimas, informacijos sklaidos priemonių vadyba ir t.t. Studijų metu įgytas žinias ir patirtį studentai paprastai nesunkiai gali pritaikyti pradėję dirbti jų pasirinktoje srityje.

Australija yra trečia didžiausia skaičių užsienio studentams pasaulyje nepaisant to, kad tik 23 mln bendruomenę. Tai yra stiprūs akademinės įgaliojimai, tačiau Australijos institucijos yra taip pat labai klasifikuojama kaip tie miestai, namai juos aplink gimtąjį kraštą.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Komunikacijos dizainas Australijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacijos dizainas, Australija

LCI Melbourne

Mūsų komunikacijos dizaino programa orientuota į meno kryptį, dizainą ir pasakojimą - visi kūrybinės reklamos ingredientai! Reklamos pramonė yra sparčiai besivystanti, įd ... [+]

Mūsų komunikacijos projektavimo programa atveria galimybių pasaulį. Sutelkdami dėmesį į kūrybiškus sprendimus klientams ir jų prekiniams ženklams, jūs sukursite gilų ir strateginį supratimą apie vartotojų elgseną ir motyvus bei emocijas, susijusias su prekės ženklo įsitraukimu. Patobulinsite planavimo ir amatų įgūdžius, tokius kaip meno kryptis ir kopijavimas, ir sugebėsite konceptualizuoti ir valdyti kampaniją nuo trumpo iki kanalų pristatymo.

Jūsų studentų patirtis bus praturtinta per agentūrų dalyvavimą ir pramonės konsultavimą. Kaip akademijos absolventas, turintis didelę komunikacijos dizaino dalį, galite pasinaudoti mobilumo ir pasaulinių galimybių, kurias siūlo reklamos pramonė, teikiamomis galimybėmis, ir laukiame profesionalių vaidmenų, tokių kaip kūrybinis direktorius, prekės ženklo konsultantas, baigtas menininkas, PR agentas, tendencijos analitikas arba vizualinis prekybininkas .... [-]

Australija Melburnas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba