Filter
Humanitariniai mokslai
Italija Turin Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Komunikacijos dizainas - in Turin Italijoje - 2019

Humanitarinių mokslų bakalauro studijas siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Šio tipo studijas dažniausiai pasirenka studentai, kurie domisi tam tikrais menais humanitariniais ar socialiniais mokslais. Šio tipo studijos paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų.

Komunikacijos dizaino specialistai sujungia savo kūrybinio mąstymo įgūdžius su verslo žiniomis, tam kad galėtų sukurti efektyvią rinkodaros žinutę, kuri pasiektų tikslines auditorijas ir paveiktų jų elgseną, o kartu ir rinkos tendencijas. Tad būtent komunikacijos dizaino studijas pasirinkę specialistai daug dėmesio skiria tokioms akademinėms temoms kaip reklaminių tekstų rašymas, reklamų kūrimas, ryšiai su visuomene bei prekės ženklo vystymas.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Turinas yra vienas iš verslo Italijos miestuose. Šiame mieste universitetai stengiasi suteikti kokybišką išsilavinimą Italijoje. Ši vieta yra aukščiausios klasės tarptautinių mokyklų, pavyzdžiui, Turino universiteto, kad yra skirta formuojant gerą karjerą studentai centru.

Prašyti daugiau informacijos apie humanitarinių mokslų bakalauro programas - Komunikacijos dizainas - in Turin Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacijos dizainas, Turin

IED – Istituto Europeo di Design Torino

Komunikacijos dizaino kursas siūlo kultūrinį, praktinį ir strateginį pasirengimą ateities kūrėjams, komunikacijų sektoriaus dizaineriams. Keturios siūlomos specializacijo ... [+]

Šis kursas yra numatytas ITALIJOS KALBA.Komunikacijos dizaino kursas siūlo kultūrinį, praktinį ir strateginį pasirengimą ateities kūrėjams, komunikacijų sektoriaus dizaineriams.

Keturios siūlomos specializacijos: komunikacijos valdymas , prekės ženklo ir jo tapatybės valdymas, kuriant veiksmingas komunikacijos strategijas ir planus; Renginys ir PR , rengiant ir įgyvendinant su gaminiu susijusius renginius, konkursus ir skaitmeninius PR, arba prekės ženklo ar paslaugos vertės kūrimą; "Copywriting" ir "Content Design" - turinio kūrimas , kūrimas ir valdymas pasakojimo ir kūrybinio rašymo priemonėmis, skirtomis platinti įvairiose platformose ir žiniasklaidoje, ypatingą dėmesį skiriant socialiniams tinklams, skirtiems tinklaraščiams ir įtakojantiems asmenims; Meno kryptis kuriant ir valdant išraiškingas ir ikonografines kalbas, susijusias su prekės ženklu visose jo formose, esančiose internete.... [-]

Italija Turin
Spalis 2019
Italų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba