Filter
Humanitariniai mokslai
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Komunikacijos dizainas - Okeanija - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauras - tai vienas iš populiariausių akademinių laipsnių, kuris studentus paruošia tolimesnėms studijoms, o taip pat ir darbo jų pasirinktoje srityje pradžiai.  Vis dažniau viso pasaulio studentai renkasi tęsti savo akademinę karjerą ir stoti į magistro o vėliau netgi ir į doktorantūros studijas.

Komunikacijos dizaino specialistai itin išsamiai nagrinėja įvairiausias rinkodaros teorijas ir praktikas, tam kad išmoktų sukurti ir paskleisti efektyviausias žinutes, kurios galėtų pasiekti tikslines auditorijas ir paveikti jų prekių ir paslaugų vartojimo elgseną. Tad komunikacijos dizaino studijas pasirinkę studentai savo studijų metu dažniausiai susiduria su tokiomis studijų temomis kaip reklaminių skelbimų rašymas, grafinis dizainas, žiniasklaidos kanalų darbas, reklaminių kampanijų vadyba ir t.t.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų bakalauro programas - Komunikacijos dizainas - Okeanija - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacijos dizainas, Okeanija

LCI Melbourne

Mūsų komunikacijos dizaino programa orientuota į meno kryptį, dizainą ir pasakojimą - visi kūrybinės reklamos ingredientai! Reklamos pramonė yra sparčiai besivystanti, įd ... [+]

Mūsų komunikacijos projektavimo programa atveria galimybių pasaulį. Sutelkdami dėmesį į kūrybiškus sprendimus klientams ir jų prekiniams ženklams, jūs sukursite gilų ir strateginį supratimą apie vartotojų elgseną ir motyvus bei emocijas, susijusias su prekės ženklo įsitraukimu. Patobulinsite planavimo ir amatų įgūdžius, tokius kaip meno kryptis ir kopijavimas, ir sugebėsite konceptualizuoti ir valdyti kampaniją nuo trumpo iki kanalų pristatymo.

Jūsų studentų patirtis bus praturtinta per agentūrų dalyvavimą ir pramonės konsultavimą. Kaip akademijos absolventas, turintis didelę komunikacijos dizaino dalį, galite pasinaudoti mobilumo ir pasaulinių galimybių, kurias siūlo reklamos pramonė, teikiamomis galimybėmis, ir laukiame profesionalių vaidmenų, tokių kaip kūrybinis direktorius, prekės ženklo konsultantas, baigtas menininkas, PR agentas, tendencijos analitikas arba vizualinis prekybininkas .... [-]

Australija Melburnas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba