Filter
Humanitariniai mokslai
Kongo Demokratinė Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti geriausias humanitarinių mokslų bakalauro programas Kongo Demokratinėje Respublikoje - 2019

Aukštąjį išsilavinimą norintys įgyti žmonės, dažnai studijoms renkasi humanitarinių mokslų studijų programas. Šio pobūdžių studijų programas, kurios įprastai trunka apie ketverius metus, studentams siūlo viso pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos.

Studentai, kurie nori daugiau sužinoti apie kultūrą konkrečių virtuvės ir pramogų gali mėgautis lankyti mokyklą Kongo KDR (Zairas), kaip maistas ir muzika yra du šalies 's populiariausių žaidimų. Šimtai skirtingų tautybių skambinkite šalies namus, ir prancūzų yra labiausiai paplitusi iš 242 sakytinių kalbų.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo humanitarinių mokslų bakalauro programų Kongo Demokratinėje Respublikoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

L’Université Catholique Du Congo

Pastatyta Nacionalinės vyskupų konferencijos Kongo 2009 m, politinių mokslų fakultetas siekiama skatinti nuodugniai mokymo ir griežtą mokslinių tyrimų politikos mokslų. J ... [+]

Pastatyta Nacionalinės vyskupų konferencijos Kongo 2009 m, Fakultetas Politikos mokslų ketina skatinti nuodugniai mokymo ir griežtą mokslinių tyrimų politikos mokslų. Ji taip pat ketina prisidėti prie advento ir vystymosi politikos, remiantis tautų patirtį.

Politikos mokslų fakultetas taip vadinamas mokyti politologai skatinti ir remti tautos link gero politinio valdymo įsteigimo pageidavimus. Studentai mokomi šių mokslų privalo suderinti akademinį ir profesinį brendimą su moralinių ir religinių principų formavimo ir įvadas į socialinę doktriną Bažnyčios. Mokymo programa ir apima tinkamą etinį susidarymą ir suteikia jiems galimybę imtis kursus katalikų doktrinos.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinshasa
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba