Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Kosmetologijos studijos

BA (bakalauras) yra populiarus bakalauro programa, kuri gali būti vykdoma įvairiais sričių. Absolventai gali arba siekti karjeros arba tęsti mokslus uždirbti magistro ar daktaro laipsnį.

Jums gali būti įdomu, kas yra BA Kosmetologijos? Ši programa yra skirta tiems, kurie nori sukurti įgūdžius, susijusius su grožio terapiją. Ne tik studentams remtis jų apželdinimo talentų, tačiau daugelis programų taip pat bus mokoma verslo, pavyzdžiui, žmogiškųjų santykių, bendravimo ir rinkodaros. Po universiteto baigimo, asmenys paprastai žino, kaip panaudoti naujausias technologijas, siekiant pašalinti kūno ir odos defektų, išlaikyti sveiką kūno ir veido odos, ir pabrėžti patrauklių savybių.

Studentai, kurie vykdys šią programą naudos įvairiais būdais. Grožis ir odos sveikata visada bus prioritetas daugeliui žmonių, todėl darbo rinkoje turėtų būti palankūs.Be BA programą, studentai taip pat supažindinami su verslo principais, kuri leidžia daug daugiau karjeros galimybių.

Finansiniai reikalavimai, susiję su užsidirbti laipsnį kosmetologijos skirsis iš vienos vietos į kitą. šie veiksniai apima mokykloje ir ilgio programos vietą. Asmenys, kurie domisi siekti šio mokslo keliu turėtų tirti mokyklas ir jiems skambinti tiesiogiai pamatyti, jei už mokslą ir mokesčius atitiktų jų biudžetą.

Po baigimo, studentai turės plačias įgūdžius, parengti juos darbui grožio salonuose, estetinės kosmetologijos klinikos, įvairių organizacijų grožio pramonės ir nuotraukų ir kino studijų įvairovė. Asmenys, kurie nori ištirti išsamiau odą gali tekti tęsti mokslus dirbti dermatologijos arba susijusia pramone. Daugelis absolventų atverti savo salonus ar privatų verslą, dirbti savarankiškai.

Pradžia tiriant ir lyginant mokyklas naudojant mūsų išsamią duomenų bazę. Nuo dabar, ieškoti žemiau savo programą ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Kosmetologijos studijos

Canadian Mennonite University

Ar dainavimas "Tai šiek tiek šviesos į mano" tikrai padeda kažkas naujo mokytis kalbėti, po to nušautas į galvą per Broca ploto? Kaip muzikos pagrįstos intervencijos page ... [+]

Ar dainavimas "Tai šiek tiek šviesos į mano" tikrai padeda kažkas naujo mokytis kalbėti, po to nušautas į galvą per Broca ploto? Kaip muzikos pagrįstos intervencijos pagerinti Alzheimerio liga sergančių pacientų funkcionavimą ir gyvenimo kokybė? Ar muzika būti perspektyvi alternatyva narkotikų ar kitų rūšių terapijos gydant nuotaikos sutrikimus? Kaip muzika veikia kurti vaikams?

Jei kuri nors iš šių klausimų jus domina, apsvarstyti mokosi CMU muzikos terapijos programa, akredituota Kanados asociacijos Muzikos terapija (CAMT).

Ši programa yra skirta studentams suinteresuotų į muzikos terapija karjerą. Music terapeutai naudoti muziką, į sumaniai, sisteminiu būdu siekiant skatinti teigiamus pokyčius protinės, fizinės, emocinio, ar dvasinę funkcionavimo individų bei grupių. Įsidarbinimo galimybės muzikos terapeutai egzistuoja psichikos sveikatos priežiūros įstaigų, slaugos namuose, ligoninėse, mokyklose, grupės namus, ir daug kitų parametrų. Kaip gerai, daug muzikos terapeutai kurti savo privačią praktiką. Muzikos terapeutas, tikimasi, bus įvykdyti ir universalus muzikantai tvirtą pagrindą dėl įprastos ir neįprastos žmogaus vystymosi tyrimo Be jų muzikos terapijos įgūdžius. Aukščiau ir už įgūdžių ir metodų, muzikos terapija, studentai CMU įgyti dvasingumo, etikos, ir konsultavimo supratimą, neįkainojama bet kokioje priežiūros profesijos karjerą.... [-]

Kanada Vinipegas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Somerset College

Nori būti profesionalus makiažo meistras, darbo vietose, pavyzdžiui, Anglijos nacionalinės operos ir West End teatrų ar BBC ir ITV, o svarbiausius kino kūrinius su direkt ... [+]

Kurso aprašymas

Nori būti profesionalus makiažo meistras, darbo vietose, pavyzdžiui, Anglijos nacionalinės operos ir West End teatrų ar BBC ir ITV, o svarbiausius kino kūrinius su direktoriais kaip Steven Spielberg, Tim Burton ir Danny Boyle?

Štai ką mūsų absolventai nuėjo pasiekti, ir su šio kurso pagal savo diržu, ten kas jums galimybę sekti jų pavyzdžiu.

Ši unikali programa suteiks jums:

Išsamų supratimą apie žiniasklaidos makiažo pramonėje. Pažvelgti į makiažo menininkų vaidmens atsižvelgiant į scenoje, televizijos ir kino, mados redakcijos ir reklamos ūgliai. Įgūdžiai ir kūrybinis nuojauta naudoti makiažo išreikšti emocijas, transformuoti veidus ir pavaizduoti simbolį. Techninės ir meninės įgūdžiai visiškai makiažo transformacijos. Mokslinių tyrimų įgūdžių, reikalingų siekiant užtikrinti kokybę ir tikslumą simbolių vaizdavimas. Įgūdžių plaukų darbe, charakterio vystymąsi, kūno tapyba, Imitacija (perukas priėmimo) ir protezavimo menas. Išsami portfelis darbą parodyti potencialiems darbdaviams. Galimybė pradėti dirbti grindžiamą mokymąsi ir gyvus projektus žiniasklaidos pasaulyje. Mokymo ir vertinimo ... [-]
Jungtinė Karalystė Tauntonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Manchester College

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams, kurie sėkmingai baigė pamatų laipsnį, arba panašų kursą makiažo, galimybę gauti su pagyrimu laipsnis apdovanojimas. ... [+]

Kas makiažas ARTISTRY ir efektai (specialieji efektai kelias ir mada Žiniasklaida ir kelias) kursas apie?

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams, kurie sėkmingai baigė pamatų laipsnį, arba panašų kursą makiažo, galimybę gauti su pagyrimu laipsnis apdovanojimas.

Žinoma yra keletas pagrindinių modulių, skirtų pratęsti pagrindinius įgūdžius, savybes ir iš anksto techninę gebėjimus pakeitimo makiažo transformacijos meno diapazone. Šie moduliai yra papildomi mados ir žiniasklaidos specialistų modulių.

Kurso tikslas gaminti profesionalius makiažo menininkų, kurie yra įrengti su visais įgūdžių, leidžiančių prisitaikyti ir reaguoti į sudėtingas poreikius makiažo pramonėje. ... [-]

Jungtinė Karalystė Mančesteris
Rugpjūtis 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba