Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 8 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Kunigystės studijos

BA, ar bakalauras, paprastai orientuota į laisvųjų menų, psichologijos, ir filosofija. Pelningiausi bakalauro laipsnį leidžia studentams ištirti dalykų per reikalingų bendrojo lavinimo kursuose įvairovė taip pat specializuojasi pasirinktą srityje.

Kas yra ministerijos BA? Bakalauro studijų programa ministerija yra paprastai rasti religinio universitete. Studentai mokosi apie teologijos, etikos, ir kaip dirbti su kitais bažnyčios aplinkoje. Bakalauro laipsnis leidžia studentams sutelkti dėmesį į savo asmeninio dvasinio augimo, taip pat sužinoti apie tai, kaip patarimas kitiems tikėjimą. Be ministerijos srityje, yra keletas skirtingų specializacijų galima ištirti. A ministerijos BA gali sukelti daugiau orientuota tyrimo, šeimos konsultavimas pastoracinio vadovavimo, ar religinio švietimo ministerija.

Šios programos išmokyti studentus apie savo tikėjimą ir kaip ja pasidalinti su kitais.Absolventai gali pasinaudoti ieškant karjerą su religinėmis institucijomis arba pradedant organizaciją. Daug naudos iš gebėjimu tiesiog padėti kitiems rasti gerumą gyvenime.

Gauti bakalauro laipsnį ministerijos sąnaudos skiriasi priklausomai nuo mokykloje lankėte. Paprastai BA užima trejų iki penkerių metų užbaigti už dieninių studentas. Paklauskite savo edukacinę programą konkrečios informacijos apie mokslą normos.

Pelningiausi bakalauro laipsnį ministerijos gali sukelti nuolatinį švietimo per magistro ir net daktaro programą tiems, kurie domisi pastoring bažnyčią. Gavėjai A ministerijos BA gali paprastai dirba viduje bažnyčios ar religinės institucijos. Darbo galimybės apima, bet neapsiriboja, bažnyčios administravimo, jaunimo vadovavimo, ar žmogaus paslaugų specialistų. Per šių pozicijų, jums gali būti suteikta galimybė treniruoti ir skatinti Bažnyčios nariai augti kaip asmenybės ir per savo tikėjimą.

Su vis daugiau interneto švietimo programas, tai yra lengviau nei bet kada padaryti laiko mokyklos. Užimtas darbo specialistai gali uždirbti savo bakalauro laipsnį internete savo grafiką. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

8 Rezultatai Kunigystės studijos

Abilene Christian University

Biblijos ir ministerijos bakalauro laipsnis suteikia tvirtą teologinį pagrindą Senajame ir Naujame Testamente, ir jūs suprasite, kaip bibliniai principai taikomi kasdieni ... [+]

Biblijos ir ministerijos bakalauro laipsnis suteikia tvirtą teologinį pagrindą Senajame ir Naujame Testamente, ir jūs suprasite, kaip bibliniai principai taikomi kasdieniam gyvenimui ir tarnybai. Kai jūs įžengsite į savo koncentraciją, sukursite specializuotų įgūdžių ir žinių.

Siūlome keturis skirtingus šios studijos takelius; Pasirinkite tą, kuris geriausiai tinka jūsų pašaukimui.

Biblijos teksto koncentracija skirta tiems studentams, kurie aistruoja Biblijos kalbos, žinios ir istorinio konteksto. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie nori pamokslauti ar tęsti studijas.

Jaunimo ir šeimos tarnybos koncentracija rengia studentus tarnauti paaugliams ir šeimoms bažnyčios vietose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Abilene Christian University

Garbinimo tarnyba, sukurta bendradarbiaujant su Muzikos departamentu, tiria, kaip muzika gali dvasiškai formuoti bažnyčią ir kaip ji buvo naudojama istoriškai Dievui garb ... [+]

Ministerijos ir paskyrimo bakalauro laipsnis suteikia tvirtą teologinį pagrindą Senajame ir Naujame Testamente, nes jūs suprantate, kaip bibliotekos principai taikomi kasdieniam gyvenimui ir tarnybai.

Siūlome keturis skirtingus šios studijos takelius; Pasirinkite tą, kuris geriausiai tinka jūsų pašaukimui.

Krikščionių tarnybos koncentracija aprūpina moksleiviams tarnybą bažnyčios aplinkoje, kaip pamokslininkas, pedagogas ar administratorius.

Kultūros ministerija, sukurta bendradarbiaujant su Muzikos departamentu, nagrinėja, kaip muzika gali dvasiškai formuoti bendruomenę ir kaip ji buvo istoriškai panaudota garbinti Dievą.

Profesinių misijų koncentracija idealiai tinka tiems, kurie nori prisidėti prie pasaulietinio darbo, gyvendami kaip komandiruočių grupės dalis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kingswood University

Dailės ministerija studijų programos bakalauras yra skirta mokyti studentus kelių tipų ministerijų. Be puikios klasėje, per savo ketvirtąjį metų BA (ministerijos) student ... [+]

Dailės ministerija studijų programos bakalauras yra skirta mokyti studentus kelių tipų ministerijų. Be puikios klasėje, per savo ketvirtąjį metų BA (ministerijos) studentai bus baigti keturių mėnesių nuodugniai prižiūri tarnavimo patirtį prižiūrint kvalifikuotam ministerijos lyderės savo srityje tyrimą.

Per šį laiką, studentai bus veikiami įvairių ministerijų per vietinės bažnyčios ar parachurch ministerija. Tai prižiūrimas ministerija patirtis suteikia galimybę studentams, pagaląsti ir sutelkti ministerijų įgūdžius išmoko klasėje. Studentai taip pat turi užpildyti tris studentas ministerijos užduotis minimumą.

Studentai baigia BA (ministerijos) laipsnį susitiks daugelis akademinių reikalavimų koordinavimą jų nominalą. Pagrindiniai kursai laipsnis atitinka akademinius reikalavimus licencijavimo The Wesleyan Bažnyčios; studentai gali pasirinkti baigti akademinių reikalavimų koordinavimą The Wesleyan bažnyčia. Priklausomai nuo kelio ir / ar nepilnamečio atrankos, tai gali prireikti devintą semestrą Kingswood.... [-]

Kanada Sussex
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Diego Christian College

San Diegas Christian College anketa internete Krikščionių Ministerijos laipsnis buvo sukurta suteikti studentams žinių ir darbuotojų profesionalumas sėkmingai ministerija ... [+]

Dailės bakalauras krikščionių ministerijų

San Diegas Christian College anketa internete Krikščionių Ministerijos laipsnis buvo sukurta suteikti studentams žinių ir darbuotojų profesionalumas sėkmingai ministerija takeliai savo nuožiūra. Programa pabrėžia lyderio, teologijos, garbinimą, ir biblijos konsultavimas, kartu su kitais ministerijos pagrindai. Šis laipsnis programa yra siūloma internete, miesteliu ar hibridinių formatu.

Studentai šią programą, turės galimybę įgyti įdomių ir informatyvių kursus, pavyzdžiui, kultas (CM 340), kuris yra garbinimo sutelkiant dėmesį į tikrąją, melagingą, ir veltui garbinimo kontrastų tyrimas, kaip matyti iš biblinių pavyzdžių iš senosios apklausos ir Naujojo Testamentų. Akcentuojamas kūrybiškumo ir pusiausvyros plėtros įmonių garbinimo patirtis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Santee
Registracija galima
4 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Criswell College

Ministerijos pagrindinis tikslas yra parengti studentus pamokslavimo ir bendrą tarnystę. Efektyvus skelbimas Evangelijos yra pagrindinis režimas dėl Dievo karalystės paža ... [+]

Ministerijos pagrindinis tikslas yra parengti studentus pamokslavimo ir bendrą tarnystę. Efektyvus skelbimas Evangelijos yra pagrindinis režimas dėl Dievo karalystės pažangos. Studentai užbaigti Kursai pamokslo pristatymo pamokslavo iš Senojo Testamento, ir pamokslavimo iš Naujojo Testamento. Bendrosios temos ministerijos, pavyzdžiui, Evangelizacija ir misijose, taip pat yra taikoma.

Minimalų Reikalavimai (120 valandų) Bendrosios Švietimas Core studijos (33 valandos) KOM 202 Įvadas į kalbinės komunikacijos LIT 101 Sudėtis aš LIT 201 Sudėtis II HUM 201 romėnų pasaulį HUM 302 šiuolaikiniame pasaulyje HUM 404 Tikėjimas ir kultūra PHI 201 Filosofijos įvadas PSY 101 Įvadas į psichologijos ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Dallas
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Barclay College

Dievas pasirinko daryti savo darbą per vietos bažnyčią. Į sielovadinę pagrindinis yra skirta studentų, kurie yra vadinamas vietos bažnyčios tarnystės ir vadovavimo. Stude ... [+]

Dievas pasirinko daryti savo darbą per vietos bažnyčią. Į sielovadinę pagrindinis yra skirta studentų, kurie yra vadinamas vietos bažnyčios tarnystės ir vadovavimo. Studentų, kurie baigė programą bus parodyti pagrindinius kvalifikaciją tarnauja kaip ganytojas vietinės bažnyčios ir pasiūlymo dėl besivystančių ministrų įgūdžius gyvenime pamatai.

TIKSLAI

Studentai, kurie baigę sielovadinės programą bus patenkinti iš Biblijos ir ministerijos skyriaus konkrečius šiai pagrindiniai tikslai, taip pat šiuos tikslus.

Skyrius Tikslai: studentai bus

Suprasti už, kaip apibrėžta poreikį ir praktika asmeninį santykį su Dievu per Jėzų Kristų. Įrodyti, kad išmano Biblijos ir eterinio krikščioniškosios doktrinos, gebėjimas tiksliai interpretuoti Raštą, ir vis labiau nuosekli krikščionių pasaulėžiūra, kuri leidžia juos taikyti Biblijos principus į klausimus etikos, užuojauta, ir visų kitų gyvenimo situacijose. Paroda gyvenimo būdą, kuris yra būdingas paprastumas, sąžiningumas, atsakomybė, ir tvarką, kuri atspindi susirūpinimą dėl socialinių pasekmių Evangelijos ir skolina patikimumą krikščionių liudijimą. Pademonstruoti pagrindinių žinių ir gebėjimų, kad galėtų tarnauti kitiems savo kultūrinės grupės ir visoje kultūros ribas, naudojant tinkamą technologiją ir atitinkamų formų raštu ir verbalinės komunikacijos. Pademonstruoti atkaklumą ir pasiryžimą ir gebėjimą dirbti produktyviai tiek savarankiškai ir komandoje. Plėtoti įgūdžius ir supratimą, reikalingus asmens Biblijos studijos, malda ir pamaldumo gyvenimo, kuris gali išlaikyti ir įgalioti vieną asmeninį gyvenimą ir tarnavimą kitiems. Įrodyti gebėjimą rasti, apdoroti, ir taikyti informaciją, kuri yra susijusi su viena krikščionių gyvenimo ir tarnystės per tiek kritinio ir kūrybinio mąstymo pratimų. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Haviland
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Grand Canyon University "Krikščionių studijų menų bakalauras" absolventai naudosis biblinių studijų pagrindu ir teologijos, filosofijos ir krikščioniškos istorijos suprat ... [+]

Grand Canyon University "Krikščionių studijų menų bakalauras" absolventai naudosis biblinių studijų pagrindu ir teologijos, filosofijos ir krikščioniškos istorijos supratimu kaip pagrindu, perduodant Kristų įvairioms auditorijoms. Be dvasinio ugdymo ir egzekvatinių įgūdžių, būtinų krikščioniškoms studijoms, absolventai galės naudotis komunikacijos, vadovavimo ir organizaciniais įgūdžiais, reikalingais veiksmingai tarnauti.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grand Canyon University

Krikščionių studijų menų bakalauras, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas pasaulinei ministerijos programai, yra skirtas gerai suplanuotam teologiniam išsilavinimui ir a ... [+]

Krikščionių studijų menų bakalauras, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas pasaulinei ministerijos programai, yra skirtas gerai suplanuotam teologiniam išsilavinimui ir aprūpinti studentus pagrindinėmis žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais tikinčiajai tarnybai. Pasaulinė tarnavimo programa orientuota į Kristaus panašaus pobūdžio formavimąsi, pabrėžiant sugebėjimą tarnauti išmintingumu ir jautrumu vietos bažnyčioje ir krikščioniškoje aplinkoje. Šio meno krikščionių studijų bakalauro tikslas yra suteikti jums Biblinį ir teologinį pagrindą įtakingam misijų darbui, supratimui apie misijas iš istorinės perspektyvos ir esminius įgūdžius, reikalingus veiksmingam Evangelijos bendravimui tarp skirtingų kultūrų. Turint tokias esmines kompetencijas kaip kritinis mąstymas, lyderystė ir pasaulinis sąmoningumas, galite būti įtakingu ministru ar misijos vadovu bažnyčiose ir misijų agentūrose Šiaurės Amerikos ir tarptautinėse situacijose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 Daugiau
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba