Filter
Humanitariniai mokslai
Olandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Mada Nyderlanduose - 2020

Humanitarinių mokslų bakalauras - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurias siūlo viso pasaulio universitetai ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos. Į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, tad jų metu studentai yra paruošiami ne tik tolimesnėms studijoms bet ir profesinės karjeros pradžiai.

Mados studijos yra skirtos rūbų, aksesuarų bei avalynės dizainu besidomintiems žmonėms. Priklausomai nuo studentų interesų bei poreikių jie gali rinktis ir su mados istorija susijusias studijų programas. Tad karjeros mados industrijoje siekiantys žmonės vis dažniau pasirenka akademines mados studijas.

Žmonės, kalba ir kultūra Nyderlanduose vadinama "olandų ". Šiuolaikinė Europos šalis šiandien, Nyderlandai išsaugojo savo labai tarptautinį pobūdį ir yra žinomas dėl savo liberalios mąstysenos. Nyderlandai turi daug universitetų. Šalyje neseniai konvertuoti savo pavadinimus į bakalauro / magistro sistema.Yra dviejų tipų universitetų: Akademinė (kurioje didesnis dėmesys skiriamas teorinių žinių, dar žinomas kaip "Universiteit ") arba Taikomieji mokslai (kurioje didesnis dėmesys skiriamas praktinių žinių, dar žinomas kaip "Hogeschool ")

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Mada Nyderlanduose - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Mada, Olandija

Amsterdam Fashion Academy

Mada Dizainas yra vis labiau konkurencinga teritorija pramoniniu ir komerciniu klimatui. Tai novatoriškas, pažangiausius kursus, kurie rengia jums mados dizaino pramonė k ... [+]

Amsterdamo mados akademija turi daug ką pasiūlyti. Ar norėtumėte studijuoti tarptautinėje aplinkoje? Ar Jūs ieškote įkvėpimo, kūrybiškumo ir aukštos kokybės mados žinių ir įgūdžių? Naudingi kontaktai sieja jus tiesiai į mados verslą? Ateityje mados? Jie visi čia jūsų paslaugoms!

AIM:

Mada Dizainas yra vis labiau konkurencinga teritorija pramoniniu ir komerciniu klimatui. Tai novatoriškas, pažangiausius kursus, kurie rengia jums mados dizaino pramonė karjerą. Mes padėsime jums sukurti savo projektavimo įgūdžius ir įgyti vertingos techninės ir profesinės kompetencijos. Mada su Tekstilė dizaino kursą apima 4 pagrindines temas; dizainas, tekstilės, gamyba ir verslas. Mūsų tikslas yra gaminti pasitikintys, universalus ir talentingų žmonių, kurie numatyti priimant karjeros mados dizaino verslo.... [-]

Olandija Amsterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba