$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Mados viešieji ryšiai Jungtinėje Karalystėje - 2022

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas p… Skaityti daugiau

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.

Studentai, kurie domisi mados rinkodaros studijomis vis dažniau gali pasirinkti ir mados viešųjų ryšių akademines studijų programas, vadinamas Fashion PR akademinėmis programomis. Būtent šias studijas pabaigę specialistai dažnai gali dirbti žurnalų redakcijose, televizijos laidų reklamų skyriuose ar mados namuose. Būtent mados viešųjų ryšių studijas pasirinkę studentai jų metu paprastai itin įdėmiai studijuoja įvairiausias mados pasaulio tendencijas bei mokosi vystyti ir pateikti kūrybiškus ir inovatyvius mados viešųjų ryšių projektus. Be to, studentai taip pat įdėmiai analizuoja ir darbo su prekės ženklais, modeliais bei įvairiausių leidinių ar laidų redaktoriais darbo specifiką.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Geriausios humanitarinių mokslų bakalauro programos - Mados viešieji ryšiai Jungtinėje Karalystėje - 2022

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Jungtinėje Karalystėje
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
GCU - Glasgow School for Business and Society
Glazgas, Jungtinė Karalystė

Pasiruoškite varžyboms - derinkite įvairius techninius dalykus

Pasiruoškite varžyboms - derinkite įvairius techninius dalykus -
BA
Dieninės
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis