close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Makiažo meistrų kursai

Menų bakalauras yra bakalauro laipsnis, kuris gali būti pirmasis universiteto lygio akademinis apdovanojimas daugeliui studentų. BA gali turėti įvairias dėmesio, pradedant nuo meno iki mokslo. Paprastai ši studijų programa reikalauja nuo trijų iki penkerių metų pabaigos. Kas yra makiažo atlikėjo BA? Tai bakalauro programa skirta suteikti dalyviams technines ir teorines žinių apie… Skaityti daugiau

Menų bakalauras yra bakalauro laipsnis, kuris gali būti pirmasis universiteto lygio akademinis apdovanojimas daugeliui studentų. BA gali turėti įvairias dėmesio, pradedant nuo meno iki mokslo. Paprastai ši studijų programa reikalauja nuo trijų iki penkerių metų pabaigos.

Kas yra makiažo atlikėjo BA? Tai bakalauro programa skirta suteikti dalyviams technines ir teorines žinių apie makiažo taikymą. Programos gali žiūrėti į KTT, filmą, teatrą ar kasdienį makiažą. Dažnai šie kosmetikos kursai apima praktišką makiažo taikymą manekenams ir realiems žmonėms. Tikimasi, kad mokslininkai imsis teorijos apie mados makiažą, praktines akių šešėlių taikymo galimybes ir makiažo istoriją. Daugelis programų apima praktinę patirtį paskaitų, diskusijų ir projektų pagalba mokiniams.

Gydytojo makiažo programos dalyviai dažnai gauna meninių, mokslinių tyrimų ir kūrybinio mąstymo įgūdžių, reikalingų sėkmingam makiažo atlikėjams. Prieš taikydami makiažą, menininkams, dirbantiems kino rinkiniuose ar teatre, gali tekti tyrinėti simbolius. Visi šie įgūdžiai kartu padeda studentams konkuruoti su kandidatais.

Bakalauro makiazo atlikėjo bakalauro kaina nėra vienoda kiekviename universitete. Mokyklos vieta gali atlikti svarbų vaidmenį bendrame mokyme. Geriausias būdas gauti įvertinimą yra tiesiogiai susisiekti su mokyklomis.

Kokio tipo karjera studentai gali gauti po to, kai baigsite šį laipsnį? Daugelis absolventų tampa tam tikros rūšies makiažo atlikėjais teatruose, televizijos studijose, makiažo agentūrose ir mados namų. Tačiau tai nėra vienintelė karjera. Studentai gali pasinaudoti savo perduodamais įgūdžiais, kad taptų mados žurnalistais, iliustruotais ar kosmetologais. Mokytojai taip pat gali naudoti šį laipsnį kaip papildomą mokymąsi.

Galite rasti bakalauro meno programų atlikėjų universitetuose visame pasaulyje. Jūs netgi galite mokytis kursus internete. Norite kreiptis? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Somerset College
Tauntonas , Jungtinė Karalystė

Nori būti profesionalus makiažo meistras, darbo vietose, pavyzdžiui, Anglijos nacionalinės operos ir West End teatrų ar BBC ir ITV, o svarbiausius kino kūrinius su direktoriai ... +

Nori būti profesionalus makiažo meistras, darbo vietose, pavyzdžiui, Anglijos nacionalinės operos ir West End teatrų ar BBC ir ITV, o svarbiausius kino kūrinius su direktoriais kaip Steven Spielberg, Tim Burton ir Danny Boyle? -
BA
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
 
The Manchester College
Mančesteris , Jungtinė Karalystė

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams, kurie sėkmingai baigė pamatų laipsnį, arba panašų kursą makiažo, galimybę gauti su pagyrimu laipsnis apdovanojimas.

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams, kurie sėkmingai baigė pamatų laipsnį, arba panašų kursą makiažo, galimybę gauti su pagyrimu laipsnis apdovanojimas. -
BA Pirmosios pakopos Pathway programa
Dieninės
Rgp. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia