Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Masažo terapijos studijos

Baigę vidurinį išsilavinimą ar vidurinę mokyklą, galite mokytis bakalauro, kad sužinotumėte daugiau apie pasirinktą dalyką meno, socialinių ar humanitarinių mokslų srityse. Šis laipsnis paprastai trunka nuo trijų iki penkerių metų ir apima keletą bendrų laisvųjų menų studijų. Taigi, kas yra masažo terapijos bakalauras, vistiek? Masažo terapija yra gydymas, paprastai naud… Skaityti daugiau

Baigę vidurinį išsilavinimą ar vidurinę mokyklą, galite mokytis bakalauro, kad sužinotumėte daugiau apie pasirinktą dalyką meno, socialinių ar humanitarinių mokslų srityse. Šis laipsnis paprastai trunka nuo trijų iki penkerių metų ir apima keletą bendrų laisvųjų menų studijų.

Taigi, kas yra masažo terapijos bakalauras, vistiek? Masažo terapija yra gydymas, paprastai naudojamas skausmui palengvinti, todėl šio dalyko studija reiškia, kad galite sužinoti apie skausmo valdymą ir tam tikras sveikatos būklę. Bakalauro laipsniui paprastai nėra būtinos medicinos patirties ar žinių apie fiziologiją, tačiau tai gali padaryti jūsų studijas lengviau. Kitos sveikatos sąlygos, kurias galite sužinoti, apima nuovargį, susijusias su vėžiu, silpną imuninės sistemos funkciją, osteoartritą ir fibromialgiją.

Šio kurso metu išmokti naudingi gyvenimo įgūdžiai yra užuojauta, empatija ir geresnė fizinė ištvermė. Gailestingumas ir empatija gali palengvinti įtemptas situacijas ir padaryti jus patogesnes socialiniuose nustatymuose. Daugiau ištvermės gali padėti užbaigti užduotis, reikalaujančias ištvermės ir valios.

Bakalauro laipsnio kaina skiriasi priklausomai nuo mokyklos, dalyko ir studijų trukmės. Kiti veiksniai yra tai, ar galite rasti naudotų knygų, ar gauti internetinių kursų, taip pat kokių rūšių apdovanojimų ir stipendijų jums tinka.

Masažo terapeutas yra labiausiai paplitęs darbo pavadinimas, kurį galite siekti su masažo terapijos laipsniu, tačiau jūsų atliekamo masažo rūšis ir pacientų, kuriems gydote, rūšis gali skirtis. Priklausomai nuo jūsų tikslų ir įgūdžių, kuriuos kuriate, galite ieškoti darbo kaip masažo terapeutas vėžio pacientams, pagyvenusiems ar sužeistiesiems sportininkams. Kiti pavadinimai, kuriuos galite ieškoti, yra chiropraktiko padėjėjas ir pažangus giliųjų audinių terapeutas.

Norėdami rasti masažo terapijos programą, pirmiausia siaurinkite, kur norite studijuoti, ir kitus veiksnius, kuriuos laikote svarbiais. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Canadian Mennonite University
Winnipeg , Canada

Ar dainavimas "Tai šiek tiek šviesos į mano" tikrai padeda kažkas naujo mokytis kalbėti, po to nušautas į galvą per Broca ploto? Kaip muzikos pagrįstos intervencijos pagerinti ... +

Ar dainavimas "Tai šiek tiek šviesos į mano" tikrai padeda kažkas naujo mokytis kalbėti, po to nušautas į galvą per Broca ploto? Kaip muzikos pagrįstos intervencijos pagerinti Alzheimerio liga sergančių pacientų funkcionavimą ir gyvenimo kokybė? Ar muzika būti perspektyvi alternatyva narkotikų ar kitų rūšių terapijos gydant nuotaikos sutrikimus? Kaip muzika veikia kurti vaikams? -
BA
Dieninės
Anglų
Rugsėjis 2020
Su bendrabučiu