BACHELORSTUDIES

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Mechaninė inžinerija

Dailės bakalauras (BA) paprastai uždirbo studentams, kurie baigė per trejus iki penkerių metų kryptingai tyrimas. Ši bakalauro laipsnis suteikiamas pagal daugelyje šalių visame pasaulyje jau daugelį skirtingų tipų programas. Baigęs programą, absolventai paprastai yra pasirengę patekti į susijusių karjeros arba tęsti savo išsilavinimą siekti tolesnių laipsnių.

Jūs galite paklausti: "Kas yra mechanikos inžinerijos bakalauro?" Šis specialus studijų programa vykdoma asmenų, kurie domisi projektavimo, kūrimo ir eksploatavimo įvairių fizinių sistemų. Klasės dažnai apima dalyką, pavyzdžiui, matematikos, inžinerijos principus ir mokslinėms procedūroms. Dalykai paprastai apima klausimu srautą, pavyzdžiui, oro ir praktinio pritaikymo sistemų veiklai. Visame pasaulyje, studentai dirbti per teorinių problemų, kompiuterinių imituoti eksperimentų ir praktinio pritaikymo.

Jei dalyvaujančių šioje programoje privalumai gerai suapvalinti pasirengimą priekį į profesinę padėtį. Šiandieniniame pasaulyje technologijų ir dizaino, turintiems bakalauro laipsnį mechanikos inžinerijos dažnai turi didelę paklausą.

Universitetai ir kitos mokyklos, kurios siūlo šią studijų kursą yra visame pasaulyje, todėl yra labai nevienoda kaina. Būsimieji studentai turėtų kreiptis į Priėmimo biurai būsimiems mokyklose siekiant gauti tikslią informaciją apie mokslą ir susijusius mokesčius.

Mechanikos inžinieriai surengti svarbų vaidmenį technikos pramonėje. Absolventai dažnai pozicijas daugelyje aspektų pramonės, automobilių ir aeronautikos pramonei. Darbo pareigos apima užduotis, pavyzdžiui, atlikti tyrimus, prižiūrėti įrangos veikimą, tikrinti kokybę, ir dirba kaip programos direktorių, augalų inžinierių, ar mechaninių produkto inžinierių.Absolventai mano, kad jų lygis yra vertingas, nes jie siekia užimtumo galimybes.

Mechaninės inžinerijos karjerą gali būti tiek sudėtingas ir naudingas, bet ir mėgautis šio darbo galimybę, jums reikia uždirbti laipsnis pirma. Tiems, įtempto grafiko, interneto parinktys gali būti neprieinamos. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

1 Rezultatai Mechaninė inžinerija Filter

北京理工大学
BA
Rgs. 2020
<
Dieninės
Anglų
Kinijos
Universiteto miestelis

Mechaninė inžinerija BIT, priskiriama prie geriausių tarp vidaus universitetų, yra nacionalinė programa. Ši programa, kurios pagrindinė tema yra mechanika ir mechaninė inžiner ...

Skaityti daugiau