close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Ne pelno organizacijos

Temos anglų kalba, socialiniai mokslai, humanitariniai mokslai, ir užsienio kalbos yra tradicinis komponentas bakalauro ar bakalauro dailės studijų programą. Studentai pasirinkti takelių įvairovė atitinka reikalavimus, leidžianti jiems lankstumą pritaikyti kelią, kuris atitinka jų individualius interesus ir tikslus. Kas yra BA NPO? Šios programos dėmesys skiriamas valdyti ne pelno… Skaityti daugiau

Temos anglų kalba, socialiniai mokslai, humanitariniai mokslai, ir užsienio kalbos yra tradicinis komponentas bakalauro ar bakalauro dailės studijų programą. Studentai pasirinkti takelių įvairovė atitinka reikalavimus, leidžianti jiems lankstumą pritaikyti kelią, kuris atitinka jų individualius interesus ir tikslus.

Kas yra BA NPO? Šios programos dėmesys skiriamas valdyti ne pelno organizaciją ir investuojant papildomas pajamas pasiekti organizacinius tikslus. Studentai šią programą sužinoti apie NPO veislių jegu ir ekonominių aspektų juos nukreipiant. Kursinių skiriasi, tačiau kai kurie tipiniai pavyzdžiai klasių apima tvarkant miesto įvairovę, pasiūlymą raštu, politikos analizės ekonomika ir aplinkos politikos administravimą.

Vienas iš labiausiai vertingų privalumų uždirbti bakalauro laipsnį yra galinga jos poveikis galandimo žodžiu ir raštu bendravimo įgūdžius, susijusius su ne pelno siekiančios pramonės, kurie daro įtaką beveik kiekvieną aspektą jūsų gyvenime. Gebėjimas bendrauti įtikinamai, glaustai ir aiškiai gali padėti pagerinti tarpasmeninius santykius ir gerinti karjeros galimybes.

Iš uždirbti bakalauro laipsnį kaina svyruoja priklausomai nuo programos trukmės, mokykloje, ir šalis tyrime. Jūs turėtumėte bendrauti su priėmimo biure įstaigos, siūlančios savo pasirinkimą suprasti mokslą ir registravimo mokesčiai lygmens.

Studentai uždirbate NPO laipsnį gali pasirinkti dirbti su nepelno pramonės šakų, tokių kaip socialinės kaitos misijų, mokslinių tyrimų, žmogaus paslaugų, švietimo, religijos, sveikatai ir humanitarinių įvairovė. Kai karjeros galimybes gali apimti lėšų rinkimo ir plėtros direktorius, vykdantysis programos administratoriams ir verslo lyderių.NVO bakalauro laipsnį, taip pat puikus preparatas teisės mokykloje ar studijuojant socialinio darbo ar viešojo administravimo.

Interneto pagrindu galimybės yra šios programos užtikrinti didesnį lankstumą ir patogumą užimtas darbo specialistams ir tiems, kurie turi ribotą prieigą prie institucijos. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Akkon Hochschule der Humanwissenschaften
Berlynas , Vokietija

Žinoma, Nepelno vadybos teikia profesionalias valdymą viešojo sektoriaus ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Kurso tikslas mokiniams parodyti savo profesinę perspektyvą. ... +

Žinoma, Nepelno vadybos teikia profesionalias valdymą viešojo sektoriaus ir ne pelno siekiančioms organizacijoms. Kurso tikslas mokiniams parodyti savo profesinę perspektyvą. Taigi duoti šį studijų kompetenciją valdymo, įmonių, įstaigų ir iniciatyvų valstybinio ir savanoriško gerovės organizacijų ir privačių ne pelno įmonėms. -
BA
Dieninės
Vokiečių
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia