close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Organizacijų lyderystės studijos

Daug žmonių ieško būdų išsiskirti virš konkurencijos. Bakalauro laipsnis yra puikus būdas tai padaryti. Šis keturių metų studijų suteikia asmenims pažangios žinių jų pasirinktos srities. Tiems, kurie domisi laisvųjų menų, dailės bakalauro (BA) gali būti verta apsvarstyti. Kai kurie žmonės gali būti įdomu, kas yra Organizacinė Lyderystė bakalauro? Tai studijų programa,… Skaityti daugiau

Daug žmonių ieško būdų išsiskirti virš konkurencijos. Bakalauro laipsnis yra puikus būdas tai padaryti. Šis keturių metų studijų suteikia asmenims pažangios žinių jų pasirinktos srities. Tiems, kurie domisi laisvųjų menų, dailės bakalauro (BA) gali būti verta apsvarstyti.

Kai kurie žmonės gali būti įdomu, kas yra Organizacinė Lyderystė bakalauro? Tai studijų programa, kuri moko asmenis, kaip plėtoti ir vadovauti organizacinius planus, kurie padėtų pagerinti produktyvumą. Studentai mokosi organizacinės elgsenos teorijas ir veiksmingas vadovavimo įgūdžius. Taip pat yra stiprios socialinės psichologijos komponentas padėti studentams išmokti dirbti su įvairių tipų žmonių. Baigę šią programą absolventai turėtų gebėti sudaryti palankesnes sąlygas įvairių rūšių grupes ir teikti vadovybei, kad akinantį produktyvumą.

Nesvarbu, koks darbas vykdo individas, vadovavimo įgūdžiai praverčia.Ši studijų programa padeda žmonėms su tokiais įgūdžiais, taip pat mėgstu analizės, bendravimo ir organizacinių gebėjimų. Tokie įgūdžiai gali būti taikomi užduočių įvairovė, kuri gali padėti asmenys išsiskirti darbdaviams.

Yra ne universali išlaidų šioje programoje; tam tikrų veiksnių įtakos kainai. Vidutinė kaina lankomumo, geografinė padėtis mokykloje ir ar jūs studijuoti universitete ar internetu visą sveria nuo išlaidų.

Organizacinė Lyderystė bakalauro rengia asmenims įvairių tarpasmeninių santykių, orientuota karjeros numerį. Su tvirto vadovavimo dėmesio šio laipsnio, daug asmenų pasirinkti vykdyti tam tikrą valdymo padėties rūšį, ar tai apskritai ar daugiau dėmesio. Pavyzdžiui, kai gali pasirinkti prižiūrėti darbuotojų, o kiti gali sutelkti dėmesį į konfliktų valdymo ar kurti motyvacines strategijas.Nesvarbu alėja šie asmenys pasirinkti, jie gali daryti praktiškai bet kuriame pramonės sektoriuje, įskaitant vyriausybės, ne pelno, paslaugų pramonės šakose ar ryšių, be kita ko.

Jei turite už pareikšti kitus kartu su bendro tikslo pasiekimas aistra, Organizacinė Lyderystė bakalauro gali būti jums tinka. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Xavier University Online
Sinsinatis , Jungtinės Amerikos Valstijos

Išplėtokite savo vadovavimo įgūdžius įgiję meninį bakalaurą organizaciniame lyderystėje. Ši studijų programa skirta suaugusiems studentams, norintiems pasirengti vadovaujančio ... +

Išplėtokite savo vadovavimo įgūdžius įgiję meninį bakalaurą organizaciniame lyderystėje. Ši studijų programa skirta suaugusiems studentams, norintiems pasirengti vadovaujančioms pareigoms organizacijoje. Organizacinio vadovavimo bakalaurą su nepilnamečiais verslu, komunikacijos studijomis ir informacinėmis sistemomis galima baigti visiškai internetu. -
BA
Anglų
Rgs. 2021
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia