Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Pardavimai

Nes daugelis, užsidirbti menų bakalauro yra pirmasis žingsnis į naują karjeros kryptį. Aukštasis mokslas yra vienas iš geriausių būdų užtikrinti didesnį pelną, taip pat augimo mobilumą. Pelningiausi BA gali būti sunki užduotis, bet tiems, iki iššūkis, nauda, ​​kad ji verta pastangų.

Kas yra Pardavimų BA? Ši studijų programa yra skirta tiems studentams, turintiems verslo ir rinkodaros interesus. Paprastai trunka keturis metus, pardavimai laipsnis apima platų kursų teikti gerai suapvalinti išsilavinimą absolventams, įskaitant finansų, logistikos, ekonomikos ar verslo teisė. Studentai taip pat sužinoti Tajniki sėkmingų pardavimų strategijas, nustatant skirtumą iki sėkmės Baigus programą ir patekti į darbo rinką.

Daugelis studentų pasirinkti vykdyti pardavimų lygį, dėl kurio kuriant smulkaus verslo interesus.Įsigytos per šį tyrimo metu įgūdžiai gali padėti su iššūkiais, kurie ateina iš pradedant naują verslą. Organizacija, komunikacija ir giliai suprasti finansų pasaulio galima gauti iš šios programos.

Uždirbti bakalauro kaina laipsnį priklauso plačiai remiasi įstaigos 's vietos, taip pat programos reikalavimus. Norint gauti labiausiai up-to-data studijų informacijos, tai geriausia kreiptis į Priėmimo biuras pasirinktos universitete.

Absolventų pardavimo BA programų gali mėgautis karjeros daugelyje įvairių sričių, įskaitant rinkodaros, valdymo ir mažmeninė prekyba. Kai su pardavimo laipsnių žmonės tampa jų pačių viršininkų, o kiti judėti į administracinius postus didelių korporacijų, tarnauja kaip sąskaitų tvarkytojai, pardavimo planuotojai ar prekybos atstovai. Bakalauro 'laipsnį taip pat gali tarnauti kaip slenksčiu kelyje į tolesnio švietimo, įskaitant meistras ' s ir daktaro laipsnių.

Ačiū šiandien 's technologijų pažanga, uždirbti laipsnis yra lengviau nei bet kada anksčiau, ypač tiems, kurie neturi prieigos prie patogiai įsikūręs įstaiga aukštojo mokslo. Nuo internetinę programą yra paprasta, tiesiog ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo įstaigą pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Pardavimai

Roskilde Business College

ZIBAT Campus Roskilde (Verslas ir IT) siūlo Jums aukščiausio iki bakalauro laipsnis tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo. ... [+]

BA tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo

&nbsp

ZIBAT Campus Roskilde (Verslas ir IT) siūlo Jums aukščiausio iki bakalauro laipsnis tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo. Jei esate A. (Profesija akademija) absolventas rinkodaros vadybos ar turėti panašius tarptautinius kvalifikaciją, per verslo ir ekonomikos srityje, tada tai 1 ½ metų top-up programa gali būti jums įdomūs.

&nbsp

Ar jums siekti karjeros tarptautinio verslo? Kurso tikslas - ugdyti bakalaurai tarptautinių pardavimų ir rinkodaros valdymo, kuris gali atlikti pareigas, susijusias su tarptautinio verslo rinkoje nepriklausomai ir profesionaliai - su daug dėmesio skiriant mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, ypač per tarptautinius verslo-verslui pardavimo.... [-]

Danija Roskilde
Rugsėjis 2020
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cardiff Metropolitan University

„Cardiff Met“ BA (Hons) pardavimo ir rinkodaros vadybos laipsnis suteikia galimybę tapti pardavimų specialistu, turinčiu rinkodaros laipsnį. Laipsnis sukurtas kartu su Pa ... [+]

Kurso apžvalga

„Cardiff Met“ BA (Hons) pardavimo ir rinkodaros vadybos laipsnis suteikia galimybę tapti pardavimų specialistu, turinčiu rinkodaros laipsnį. Laipsnis sukurtas kartu su Pardavimų vadybos institutu, užtikrinant, kad mokymo turinys būtų gerai suderintas su pramonės lūkesčiais. Visi mūsų rinkodaros kursai garsėja savo profesine orientacija - tapti „Met Marketer“ suteiks jums galimybę įgyti akademinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai pardavimų ir rinkodaros karjerai.

Verslininkai pasitiki pardavimu, laimėti ir išlaikyti naują verslą šiandieninėje konkurencinėje aplinkoje yra labai svarbus, nes absolventai, turintys patirties, kad padidintų pardavimus. Naujasis laipsnis bus akredituotas iš Pardavimų vadybos instituto (ISM) ir yra skirtas suteikti studentams įgūdžius ir gebėjimą kūrybiškai mąstyti ir priimti naujausias priemones šiuolaikinėse pardavimo kampanijose. Šis kursas suteikia studentams akademinių žinių ir praktinės patirties, kurios tikimasi siekti pardavimo vadybininkų, pusiausvyros, kad jie galėtų būti konkurencingi darbo vietoje. Kursai buvo kruopščiai suprojektuoti, kad įdėtų žinias, įgūdžius ir elgesį, kurio tikimasi iš pardavimų specialistų, užtikrindami, kad tapsite veiksmingu praktiku, ginkluotu su realią gyvenimo patirtį ir akademine bei profesine kvalifikacija.... [-]

Jungtinė Karalystė Kardifas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba