$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Pasaulinės rinkodaros studijos

Daugelis žmonių iš viso pasaulio pasirinkti siekti dailės, ar BA bakalauro, kaip išplėsti savo uždarbio potencialą ir karjeros pasirinkimus metodu. Dauguma bakalauro studijų programos gali užtrukti apie trejus ar ketverius metus baigti ir apima išsamų tyrimą tam tikros pramonės ar dalyku. Kas yra BA Global Marketing? Nors kai kurie skirtumai yra tikimasi iš vienos programos į kit… Skaityti daugiau

Daugelis žmonių iš viso pasaulio pasirinkti siekti dailės, ar BA bakalauro, kaip išplėsti savo uždarbio potencialą ir karjeros pasirinkimus metodu. Dauguma bakalauro studijų programos gali užtrukti apie trejus ar ketverius metus baigti ir apima išsamų tyrimą tam tikros pramonės ar dalyku.

Kas yra BA Global Marketing? Nors kai kurie skirtumai yra tikimasi iš vienos programos į kitą, studentai, kurie dalyvauja pasauliniuose rinkodaros studijų programų turėtų planuoti padengti tokias sritis kaip reklama, viešieji ryšiai, produkto kūrimo ir tarptautinio verslo ir etikos. Daugelis kursus taip pat pabrėžti tokias temas, kaip vartotojų elgsenos, pirkimo įpročius, pardavimų taktiką ir makroekonomikos, among others.

Be didinant One bendrą supratimą apie dalyką, Global Marketing BA paprastai pagerina absolventas šansus užsitikrinti pelningą darbą, susijusį su tema.Laipsnis turėtojai dažnai pasamdė prieš tiems, kurie ieško tokių pačių darbo vietų, kurie neturi laipsnių, ir jie taip pat dažnai sugeba vadovauti didesnius atlyginimus.

Dėl didelės variacijos tarp kursų išlaidų Global Marketing bakalauro studijų programų, tiems, kurie ieško įtraukimas į programą pasiūlė tam tikros mokyklos patariama gauti tiesioginio kontakto su mokyklos priėmimo biuro dabartinių studijų kursus.

Kai Global Marketing BA uždirbo absolventai dažnai rasti darbą įvairių sričių. Daugelis darbas pardavimų, produktų kūrimo, rinkodaros ar rinkos tyrimams. Kiti susirasti mokamą darbą, kaip kūrybinių direktorių, e-komercija vadovų, konsultantų, ar viešųjų ryšių ar rinkodaros padėjėjai. Kiti dar grįžti į klasę gauti dar didesnes mokslo laipsnius, o tai yra ypač bendro požiūrio tarp besidomintiems mokymo Global Marketing tuo universitetinio lygio.

Daugelis mokyklų visame pasaulyje siūlome kokybiškus Global Marketing studijų programas, ir daugelis iš šių kursų yra aprašyti glaudžiai išsamiai mūsų programos aukcione. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Bethel College Indiana Online
Mishawaka, Jungtinės Amerikos Valstijos

Verslas ir rinkodara eina koja kojon, todėl sukūrėme studijų programą, kuri geriausiai sujungia abi sritis.

Verslas ir rinkodara eina koja kojon, todėl sukūrėme studijų programą, kuri geriausiai sujungia abi sritis. -
BA
Anglų
Internetinės