close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 4 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Pradinio lavinimo studijos

Studentai, ieškantys platų žinių bazę, gali užsiregistruoti menų bakalauro (BA) studijų programoje. Šis laipsnis siūlo platų pasirinkimą, įskaitant užsienio kalbą. Šie kursų variantai suteikia platų pagrindą būsimam pašaukimui ar net aukštojo mokslo siekimui. Kas yra pradinio ugdymo bakalauro laipsnis? Tai laipsnis, kuris rengia studentus karjeros srityje švietimo srityje.… Skaityti daugiau

Studentai, ieškantys platų žinių bazę, gali užsiregistruoti menų bakalauro (BA) studijų programoje. Šis laipsnis siūlo platų pasirinkimą, įskaitant užsienio kalbą. Šie kursų variantai suteikia platų pagrindą būsimam pašaukimui ar net aukštojo mokslo siekimui.

Kas yra pradinio ugdymo bakalauro laipsnis? Tai laipsnis, kuris rengia studentus karjeros srityje švietimo srityje. Bendrosios pamokos apima tokias plačias temas kaip istorija, matematika ir literatūra, kad absolventai galėtų išmokyti šiuos dalykus vaikams. Žinoma, yra ir pamokų planavimo, vaikų psichologijos ir kitų įgūdžių, reikalingų tapti mokytoja, pamokos. Kai kurios galimos šio laipsnio koncentracijos yra specialus ugdymas ir anglų kalbos mokymas antrosios kalbos (TESOL). Šiuose kursuose siūlomi kursai suteikia potencialiems mokytojams pasirengimą atlikti atitinkamus licencijavimo egzaminus.

Pradinio ugdymo bakalauras suteikia keletą papildymų studentų asmeniniams ir profesiniams įgūdžiams. Šie papildymai apima viešojo kalbėjimo įgūdžius, klasių valdymo įgūdžius ir galimybę mokyti visus mokymosi stilius.

Pradinio ugdymo bakalauro kaina skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos. Taip pat, kiek laiko studentas imasi baigti laipsnį, turi įtakos išlaidoms. Prieš nuspręsdamas, kokią mokyklą lankyti, svarbu atlikti išsamų kainų tyrimą.

Pradinio ugdymo bakalauras gali paskatinti absolventus įvairias karjeros pasirinkimo galimybes. Dažniausiai su švietimo lygiu susijęs darbas yra mokytojas pradinėje mokykloje; tačiau yra laisvų profesijų, kurios viršija klasę. Pavyzdžiui, tie, kurie baigia šį laipsnį, gali tapti administratoriumi, pavyzdžiui, vadovais, arba būti įtraukti į mokymo programų rengimą. Taip pat yra galimybė dirbti viešosiose ar privačiose mokyklose.

Daugelis žinomų pagrindinio ugdymo programų bakalauro yra prieinamos studentams, norintiems likti arčiausiai namų ir tiems, kurie nori persikelti. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Wartburg College
Waverly, Jungtinės Amerikos Valstijos

Išsilavinimo laipsnis siūlo įdomias galimybes. Wartburg švietimo laipsnis suteikia puikių pamokų klasėje. Galite pasinaudoti savo talentais ir gebėjimais tapti veiksmingu ir a ... +

Išsilavinimo laipsnis siūlo įdomias galimybes. Wartburg švietimo laipsnis suteikia puikių pamokų klasėje. Galite pasinaudoti savo talentais ir gebėjimais tapti veiksmingu ir atspindinčiu mokytoju profesionalų aptarnavimo ir vadovavimo gyvenime. Jūs rasite darbo galimybes švietime bet kokiu lygiu, nuo ikimokyklinio darželio iki 12 klasės. -
BA
Dieninės
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 
Cardiff Metropolitan University
Cardiff, Jungtinė Karalystė

BA (Hons) pradinis ugdymas, turintis QTS laipsnį, yra trejų metų bakalauro kursas, kuris suteikia apdovanojimo laipsnį ir kvalifikuotą mokytojo statusą.

BA (Hons) pradinis ugdymas, turintis QTS laipsnį, yra trejų metų bakalauro kursas, kuris suteikia apdovanojimo laipsnį ir kvalifikuotą mokytojo statusą. -
BA
Dieninės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 
Lees-McRae College
Banner Elk, Jungtinės Amerikos Valstijos

Laipsnį pradinėje Švietimo Jums siūlome galimybę Mentor vaikus ir nukreipti savo gabumus su vaikais K-6.

Laipsnį pradinėje Švietimo Jums siūlome galimybę Mentor vaikus ir nukreipti savo gabumus su vaikais K-6. -
BA
Dieninės
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis
 
Avondale College of Higher Education
Cooranbong, Australija +1 Daugiau

Menų / bakalauro mokymo (pirminis) bakalauro (BA / BTch (pirminis)) yra labai praktinis kursas su hands- apie klasėje patirtį iš antrųjų metų dieninių studijų.

Menų / bakalauro mokymo (pirminis) bakalauro (BA / BTch (pirminis)) yra labai praktinis kursas su hands- apie klasėje patirtį iš antrųjų metų dieninių studijų. -
BA
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Dieninės
Dalinės
4 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia