$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Prekybos studijos

Daugėja darbo vietų reikalauja bakalauro laipsnį minimalus kandidatai turi būti laikomas darbo. Dailės bakalauras yra ketverių metų laipsnį, kuri rengia studentus įvesti savo pasirinktoje srityje su gerai suapvalinti pagrindą įgūdžių ir žinių. Tai galima tęsti daugiau specializuotų studijų pro magistro programos sąlyga. Tiems, kurie turi abiejose mados ir verslo interesų, da… Skaityti daugiau

Daugėja darbo vietų reikalauja bakalauro laipsnį minimalus kandidatai turi būti laikomas darbo. Dailės bakalauras yra ketverių metų laipsnį, kuri rengia studentus įvesti savo pasirinktoje srityje su gerai suapvalinti pagrindą įgūdžių ir žinių. Tai galima tęsti daugiau specializuotų studijų pro magistro programos sąlyga.

Tiems, kurie turi abiejose mados ir verslo interesų, dailės bakalauras Merchandising gali būti naudingas laipsnį siekti. Kas yra Merchandising BA? Šis laipsnis yra susijęs su tokiomis temomis kaip verslas ir rinkodara, mada ir dizainas, ir tarp drabužių ir kultūros santykių tyrimą. Studijų programa taip pat gali apimti patirtimi šioje srityje, pavyzdžiui, lankyti konferencijas ar konvencijas ar stažuočių užbaigimą pramonėje.

Baigusiems šių programų yra pasirengę patekti į lauką su įgūdžių įvairovė.Be žinių, tiesiogiai susijusios su mados rinkodaros, studentai taip pat gali tapti menu viešojo kalbėjimo ar sukurti pirkėjo elgesio supratimą, rengiant jų karjeros galimybes ir galimybes toliau studijuoti diapazone.

Galimybė gauti į Merchandising BA kaina priklausys nuo konkretaus mokykla arba programa pasirinkta. Tai gali labai skirtis priklausomai nuo šalies ar vietovės į kitą.

Šis laipsnis rengia studentus įvesti įvairias sritis ir konkrečius karjeros per jų skaičių. Tai gali būti užsiėmimai, kuriuose dalyvauja daug tiesioginės sąveikos su klientais, pavyzdžiui, tampa Personal shopper, tie, kurie yra labiau administracinė, pavyzdžiui, valdymo mažmeninės prekybos parduotuvėse arba darbų, kurie susiję užkulisinis dirbti, pavyzdžiui, produkto kūrimo ar mažmeninė pirkti. Absolventai taip pat gali siekti pažangių laipsnių, kad jie galėtų mokyti ar atlikti mokslinius tyrimus savo pasirinktoje srityje.

Jei domina į prekiavimo srityje karjerą, tačiau nėra žinoma apie jokias savo srityje programas, apsvarstyti galimybę imtis kursus internetu. Web-based programos yra patogi ir lanksti, ir pasiūlyti įvairių variantų, kad padėtų jums pasiekti savo tikslus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
California State University, Fresno
Fresnas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Fashion Merchandising“ programa orientuota į studentų paruošimą įvairioms profesijoms, susijusioms su rinkodara, valdymu, pirkimu ir pardavimu. Jis sujungia produktų ir pramo ... +

„Fashion Merchandising“ programa orientuota į studentų paruošimą įvairioms profesijoms, susijusioms su rinkodara, valdymu, pirkimu ir pardavimu. Jis sujungia produktų ir pramonės žinias su verslo, bendravimo ir kompiuteriniais įgūdžiais. -
BA
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgp. 2023
01 Liep. 2023
Universiteto miestelis