close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Produktų plėtros studijos

Pelningiausi menų (BA) bakalauro apima mokosi bakalauro programą ir užbaigti būtiną užsiėmimuose. Yra įvairių didžiųjų galimų studijuoti per meno ir mokslų. BA paprastai naudojamas kaip laipteliu dėl karjeros ar absolventas laipsnį. Kas yra produkto kūrimo BA? Pelningiausi šį laipsnį apima mokymosi, kaip koncepciją, dizainas, rinkos ir parduoti produktus. Tai gali būti fizi… Skaityti daugiau

Pelningiausi menų (BA) bakalauro apima mokosi bakalauro programą ir užbaigti būtiną užsiėmimuose. Yra įvairių didžiųjų galimų studijuoti per meno ir mokslų. BA paprastai naudojamas kaip laipteliu dėl karjeros ar absolventas laipsnį.

Kas yra produkto kūrimo BA? Pelningiausi šį laipsnį apima mokymosi, kaip koncepciją, dizainas, rinkos ir parduoti produktus. Tai gali būti fizinis elementas, pavyzdžiui, drabužių, ar paslaugos, pavyzdžiui, konsultavimas. Yra įvairių koncentracijos, priklausomai nuo to, kur stoti uždirbti šį laipsnį. Kai kurie iš pagrindinių koncentracijos turimų apima mados dizaino, rinkodaros, inžinerija. Daugelis kursus, studentams imtis siekiant uždirbti savo bakalauro Produktų plėtros yra projektas orientuotas, ir todėl įtraukti į praktinės mokymosi aikštelė.

Uždirbimo šį laipsnį nauda dažniausiai turi daryti su tuo, kaip paruošti absolventų sėkmingą karjerą.Gerai suapvalinti išsilavinimą verslo, finansų ir rinkodaros srityse, gali leisti absolventai sėkmingai savo darbo vietų.

Mokestis už mokslą skirtis priklausomai nuo konkrečios institucijos, siūlančios šį laipsnį. Yra daug universitetų visame pasaulyje, kurie siūlo bakalauro laipsnį produkto kūrimo, todėl tai prisideda prie įvairių išlaidų.

Kai kurie žmonės, kurie baigė su produkto kūrimo BA eiti tapti produkto dizainerių. Šis skelbimas gali būti padaryta dėl vienos 's savo, jei jums pradėti savo verslą. Kiti gali gauti samdyti kurti tam tikrus produktus ir esamų organizacijų. Lanksti žinios gamybos, ekonomikos ir vadybos leidžia absolventams surengti mažmeninių įvairių darbo vietų, taip pat, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos vadybininkai. Ši pozicija apima užtikrinti kokybės kontrolę ir vairavimo pardavimus esamo mažmeninės prekybos ploto.

Yra daug galimų būdų imtis, kai kalbama apie uždirbti norimą laipsnį.Jūs galite naršyti įvairias siūlomų programų, įskaitant internetinius studijų galimybes. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
CODE University of Applied Sciences Berlin
Berlynas, Vokietija

Produktų vadovai yra atsakingi už galimų naujų produktų / rinkų nustatymą, reikalavimų kūrimą ir produktų diegimo bei rinkodaros strategijų kūrimą. Per savo produktų valdymo b ... +

Produktų vadovai yra atsakingi už galimų naujų produktų / rinkų nustatymą, reikalavimų kūrimą ir produktų diegimo bei rinkodaros strategijų kūrimą. Per savo produktų valdymo bakalauro programą sužinosite, kaip atlikti šias užduotis, rinkdami ir analizuodami duomenis. Jūs išmoksite savo sprendimus pagrįsti teorinėmis ir praktinėmis įžvalgomis iš verslo ekonomikos, duomenų mokslo, dizaino mąstymo, rinkodaros ir projektų bei talentų valdymo. -
BA
Dieninės
3 metai
Anglų
Rgs. 2020
15 Liep. 2020
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia