Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 4 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Profesinės studijos

Menų bakalauras dažnai trunka baigus humanitarinių mokslų daktaro laipsnį ir uždarbiui dažnai trunka ketverius metus. Šis laipsnis tinka įvairiems karjeros siekiams, nuo grožinės literatūros iki verslo valdymo ir suteikia studentams galimybę kritiškai ir kūrybiškai mąstyti.

Kas yra profesinių studijų bakalauro laipsnis? Tai programa, siūloma įvairiose disciplinose, leidžianti specialistams taikyti anksčiau uždirbtus koledžo kreditus baigiant bakalauro laipsnį. Šis laipsnis yra praktiškas ir techninis pobūdis. Svarbiausios sritys yra baudžiamoji teisena, kulinarijos menas ir apskaita. Turėkite omenyje, kad kai kurios kolegijos gali reikalauti ne mažiau kaip dvejų metų darbo patirties šioje srityje prieš taikydamos.

Kadangi profesinių studijų bakalauro studijų kryptis gali skirtis, įgyjamos įgūdžių sritys taip pat skiriasi. Įgūdžiai gali būti nuo mokymosi, kaip iškepti puikią suflę, įdarbinti virimą arba apskaičiuoti mokesčius už jo užmokestį. Dėl to tai yra patraukli studijų sritis specialistams, norintiems įgyti konkrečių įgūdžių ir išsikelti aukštesnio užmokesčio darbą.

Profesinio laipsnio kaina skiriasi nuo institucijos iki institucijos. Baigimo laikas yra maždaug dveji metai, tačiau dirbantys specialistai gali užtrukti daugiau laiko, kol jie baigs darbą, nes jie subalansuos darbą, mokyklą ir namų gyvenimą.

Absolventai, turintys bakalauro laipsnį profesinėse studijose, dažnai randa daug naujų galimybių reklamuoti savo dabartinę darbo vietą ar pažangą su kita kompanija. Vėlgi, tai gali skirtis atsižvelgiant į atskirų studentų atliktą studijų sritį. Pavyzdžiui, linijos virėjas dabar gali būti reklamuojamas vadovaujančiam virėjui. Panašiai žmogiškųjų išteklių departamento administracinis padėjėjas dabar gali ieškoti įdarbinimo ar mokytojo pareigų.

Profesiniuose studijose galite įgyti bakalauro laipsnį mokyklose visame pasaulyje ir, nes laipsnis yra skirtas specialistams, internetines klases lengva rasti. Ar esate pasirengęs pradėti? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Profesinės studijos

Northern Arizona University

Baigiamajame bakalauro laipsnis rengia studentus ištirti "tiesas", precedentai ir pasiūlymus per kritinį mąstymą ir suteikia poveikio didžiųjų mąstytojų ir praktikų. Šis ... [+]

Baigiamajame bakalauro laipsnis rengia studentus ištirti "tiesas", precedentai ir pasiūlymus per kritinį mąstymą ir suteikia poveikio didžiųjų mąstytojų ir praktikų. Šis svarbus išsitraukia iš trijų sudėtingų disciplinų ir nušviečia juos su istorija, logika, ir matematika / ekonomika žibintai.

Ką aš galiu padaryti su dailės bakalauro filosofijos, politikos ir teisės?

Į filosofijos, politikos ir teisės bakalauro parengs jums pažangių studijų vedančio į karjeros teisės ir valstybės tarnyboje. Ši programa vienija istorinę ir matematinis tyrimas ekonominių ir politinių institucijų su filosofinės analizės, etikos atspindys, ir loginio griežtumo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Flagstaff
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Felician University

Išplėskite vienos studijų srities ribas, kai pasirenkate socialinių ir elgesio mokslų laipsnį. Ši programa yra tarpdisciplininis pagrindinis dalykas, apimantis įvairias s ... [+]

Programa

Išplėskite vienos studijų srities ribas, kai pasirenkate socialinių ir elgesio mokslų laipsnį. Ši programa yra tarpdisciplininė svarba, apimanti įvairias sritis ir disciplinas, įskaitant sociologiją, psichologiją, antropologiją, ekonomiką, istoriją, verslą, politologiją ir baudžiamąją justiciją.

Lankytinos vietos

Pagrindinis yra sąmoningai lankstus, kad, padedant savo patarėjui, galėtumėte sukurti programą, kuri tarnauja jūsų interesams arba leistų jums pasiruošti karjerai, kuriai reikia daug žinių. Įgiję įgūdžiai taip pat padės jums pasirengti profesionalioms programoms, tokioms kaip socialinis darbas, teisė ir medicina.

Įgyti stiprią žinių bazę dėmesio centre ir ugdyti gebėjimus mokslinių tyrimų, komunikacijos, kritinio mąstymo, analizės ir tarpasmeninių įgūdžių srityje. Sukurkite supratimą apie individualų ir grupinį elgesį, kai išmoksite analizuoti ir spręsti socialines problemas sparčiai kintančiame pasaulyje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Rutherford
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Peru State College

Baccalaureate lygio meistriškumas mokslo žodyną ir sąvokas, atitinkančias jų pagrindinę disciplina studijų. ... [+]

Humanitarinių mokslų bakalauro programos - Profesinės studijos. Studentų mokymosi rezultataiBaccalaureate lygio meistriškumas mokslo žodyną ir sąvokas, atitinkančias jų pagrindinę disciplina studijų.Gebėjimas panaudoti mokslinį metodą sprendžiant problemas.Gebėjimas kritiškai vertinti mokslines idėjas ir duomenis bei įtraukti naują informaciją sintetiniu kontekstu.Mokymasis visą gyvenimą.Gamtos mokslų programos:Biocheminis mokslasBiologinė mokslasLiga ir žmogaus sveikataBranduolinė technologijaLaukinės gamtos ekologijaBiologija (7-12) Tema PatvirtinimasChemija (7-12) Tema PatvirtinimasMokslas (7-12) lauko patvirtinimasBiologija (mažoji)Chemija (mažoji) [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Peru
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arden University

Studentai, įstoję į šį internetinį mokymosi kursą, išnagrinės įvairias socialinių mokslų temas. Nagrinėdami, kaip konstruojamas mūsų socialinis gyvenimas, iki veiksnių, t ... [+]

Studentai, įstoję į šį internetinį mokymosi kursą, išnagrinės įvairias socialinių mokslų temas. Nagrinėdami, kaip konstruojamas mūsų socialinis gyvenimas, iki veiksnių, turinčių įtakos mūsų sąveikai, pavyzdžiui, klasė, rasė, lytis, religija, šeima, tautybė ir rasė, būsite pasidomėję apie jus suplančio socialinio pasaulio mokslą.

Išmoksite semtis idėjų iš perspektyvų, kurias darbdaviai vertins, asortimento, taip pat išugdysite savo įgūdžius kritiškai ir analitiškai mąstyti bei vertinti duomenis ir tyrimus.

Reikalavimai kursui

Aukštojo mokslo diplomas arba lygiavertis kvalifikacinis laipsnis dviem dalykams GCE A lygyje plus prilygsta C ar aukštesnei kategorijai trijų dalykų GCSE lygiu. Jei nesate anglų kalba, turėsite pateikti mums anglų kalbos lygį, atitinkantį IELTS 6.0 arba naujesnę versiją.... [-]

Jungtinė Karalystė Coventry
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba