Filter
Humanitariniai mokslai
Šiaurės Amerika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Kompozicijos studijos - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis, yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos akademines studijas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Šio tipo studijos yra orientuotos į tam tikro dalyko žinių gilinimą bei kritinio ir analitinio mąstymo įgūdžių lavinimą.

Kompozicijos studijas pasirinkę studentai nagrinėja įvairiausių veikalų rašymo niuansus. Į šio tipo akademines studijų programas universitetai, akademijos bei kolegijos taip pat dažnai įtraukia ir literatūros teorijos bei mokslinio tyrimo akademinius dalykus. Į daugumą kompozicijos akademinių studijų programų yra įtraukiamos ir intensyvio ne grožinio, bet aiškinamojo ar informacinio pobūdžio teksto kūrimo kursai. Tačiau į konkrečias studijų programas įtraukiamos kompozicijos disciplinos labai priklauso nuo studentų pasirinktos kompozicijos specialybės, o taip pat ir nuo konkretaus universiteto, kolegijos, akademijos ar kito tipo aukštosios mokyklos. Tačiau nesvarbu, kokią kompozicijos programą studentai bepasirinktų, studijų metu jie paprastai susiduria su skirtingų tekstų rašymo etapų niuansais.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra įsikūręs ant Šiaurės Amerikos žemyne. Tai trečias pagal dydį šalies pagal dydį pasaulyje. Ji turi palyginti trumpą istoriją, palyginti su kitų pasaulio tautų, yra viena iš pasaulyje 's didžiausių ekonomikų ir yra viena iš pasaulio ' s labiausiai skirtingomis populiacijomis.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų bakalauro programas - Kompozicijos studijos - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompozicijos studijos, Šiaurės Amerika

Santa Fe University of Art and Design - SFUAD

Tapkite literatūros amato, kuris priima riziką, siekia manijas, tiek vingiu ir remiasi literatūros tradicija, ir atkreipia skaitytojų į unikalių pasaulių specialistas. ... [+]

BRAND NEW literatūrinės tradicijos - KAD JŪS padėti sukurti

Tapkite literatūros amato, kuris priima riziką, siekia manijas, tiek vingiu ir remiasi literatūros tradicija, ir atkreipia skaitytojų į unikalių pasaulių specialistas. Mes tikime, kad geriau skaitytojai priimti geresnius rašytojų - taip ruoštis kreko atviros knygų, kad nuo klasikinių literatūros tradicijas su šiuolaikinėmis darbų karšto off presai. Stumti save dar su gyvais auditorijos rodmenis, literatūros ir žurnalistikos publikacijų, ir po seminaro pakeitimų.

Laisvųjų menų CORE Reikalavimai: 36 kreditai

Liberalų menai Pagrindiniai reikalavimai (16 kreditai)

Frye 1025 laisvųjų menų seminaras (4 kreditai) ENGL 1050 Rašymas Apskritojo stalo aš (4 kreditai) ENGL 1051 Rašymas Apskritojo stalo II (4 kreditai) Soye 2050 antrakursis Apskritojo stalo seminaras (4 kreditai) ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Santa Fe
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba