BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos humanitarinių mokslų bakalauro programas - Rinkodaros studijos - Lenkijoje - 2021

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai paprastai ketverius metus trunkančias pirmosios pakopos akademines studijas pabaigusiems specialistams. Šio tipo laipsnį daugybė universitetų suteikia baigusiems socialinių mokslų arba menų studijų programas. 

Rinkodaros ir komunikacijos studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja naujausias srities tendencijas ir gilinasi į įvairių žiniasklaidos priemonių strategijas. Priklausomai nuo studentų norų, poreikių bei galimybių jie gali rinktis dienines rinkodaros bei komunikacijos studijų programas arba nuotolinio mokymo ar internetines studijas, kurias viso pasaulio studentams vis dažniau pasiūlo geriausios aukštojo mokslo įstaigos.  

Kaip ir daugelyje kitų ES šalių, Lenkija siūlo nebrangiai ar net nemokamai mokslą ES studentams. Būsimieji studentai turėtų kreiptis tiesiogiai į savo pasirinktą Lenkijos įstaigai. Varšuvos universitetas, pavyzdžiui, mokesčiai tarp 1300 £ ir per metus £ 2500 už savo anglų kalbos kursus.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl geriausių Ištęstinės studijos humanitarinių mokslų bakalauro programų - Rinkodaros studijos - Lenkijoje - 2021

2 Rezultatai Rinkodaros studijos, Lenkija Filter

BA dizainas, mados komunikacijos

VIAMODA
BA
<
Dieninės
<
Dalinės
<
7 semestrai
Lenkas
Universiteto miestelis

"Fashion Communications" metu

Skaityti daugiau

BA tarptautinių santykių - specializacija tarptautinė rinkodara

University of Lodz
BA
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Nauja BA Tarptautinis marketingas yra skirtas aukštųjų mokyklų absolventų garso žinių anglų ir ambicijų pradėti savo karjerą tarptautinės įmonių, įstaigų, žiniasklaidos ir dip ...

Skaityti daugiau