$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Rinkodaros tyrimų studijos

Dailės bakalauras yra aukštojo mokslo laipsnis, kuris gali būti gautas po tam tikro rinkinio kursinių pabaigos. Gauti BA gali padėti priversti studentus kelyje pasiekti daugiau per savo gyvenimą, kalbant apie karjeros ir asmeninių pasiekimų. Kas yra BA Marketingo tyrimų? Ši mokslo programa moko studentus, kaip nustatyti, ką daro reklama sėkmingas arba nesėkmingas, ir kaip naudoti du… Skaityti daugiau

Dailės bakalauras yra aukštojo mokslo laipsnis, kuris gali būti gautas po tam tikro rinkinio kursinių pabaigos. Gauti BA gali padėti priversti studentus kelyje pasiekti daugiau per savo gyvenimą, kalbant apie karjeros ir asmeninių pasiekimų.

Kas yra BA Marketingo tyrimų? Ši mokslo programa moko studentus, kaip nustatyti, ką daro reklama sėkmingas arba nesėkmingas, ir kaip naudoti duomenų analizę, siekiant padėti sukurti rinkodaros projektus, skatinti ir tobulinti įmonės įvaizdį. Rinkodara mokslinių tyrimų programos, studentams imtis klases dalykų, pavyzdžiui, vartotojų elgesio, kokybinė analizė, produktų valdymo, rinkodaros ir statistikos. Studentai galėtų uždirbti bakalauro ketverių iki penkerių metų, jei jie galėtų lankyti mokyklą visą laiką.

Marketingo tyrimai studentai įgyja daug įgūdžių, o mokytis jų laipsnį, įskaitant bendravimo, organizavimo ir analitinių įgūdžių.Puikus šiose srityse gali padėti studentams tapti savo srities ekspertais ir padaryti juos kvalifikuoti karjeros su daug profesinių galimybių.

Kaina gauti bakalauro Marketingo tyrimų gali skirtis kiekvienam studentui, priklausomai nuo mokyklos buvimo vietos, taip pat konkrečius reikalavimus kiekvienam mokyklos programą. Studentai turėtų planuoti kalbėti su potencialiais mokyklose, siekiant gauti up-to-data studijų informaciją.

Reklamos agentūros, gamybos įmonės, konsultacinės paslaugos, ir vyriausybinių agentūrų visi reikalauja, kad rinkos mokslininkus padėti savo įmonės išgyventi ir klestėti. Dėl šios priežasties asmenys, turintys marketingo tyrimų laipsnį yra laikomi labai vertinga darbdaviams. Absolventai gali pasirinkti dirbti mokslinių tyrimų analitikai, apklausos mokslininkų, ar rinkodaros vadybininkai, kurie pavesta kaupti, nagrinėti, ir pateikti duomenis įmonėms padėti informuoti svarbius verslo sprendimus.

Siekti BA Marketingo tyrimų gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje. Norėdami sužinoti, kaip uždirbti savo bakalauro laipsnį, ieškoti žemiau savo programą ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Arden University
Koventris, Jungtinė Karalystė

Arden UniversityInternetinis BA (Hons) verslas (rinkodara) (papildymas) išmokys jus strateginių rinkodaros įrankių ir teorijų, būtinų verslo sėkmei. Šio verslo ir rinkodaros s ... +

Arden UniversityInternetinis BA (Hons) verslas (rinkodara) (papildymas) išmokys jus strateginių rinkodaros įrankių ir teorijų, būtinų verslo sėkmei. Šio verslo ir rinkodaros studijų kurso moduliai suteikia specialių žinių ir įvairių praktinių įgūdžių, kurie leis įkvėpti ir valdyti pokyčius savo organizacijoje. -
BA
Dieninės
Dalinės
Anglų
Bal. 2023
Internetinės
 
Southern University College
Skudai, Malaizija

Programa orientuota tiek į rinkodaros principus, tiek į verslo praktiką.

Programa orientuota tiek į rinkodaros principus, tiek į verslo praktiką. -
BA
Anglų
Universiteto miestelis