Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - Sporto mokslo studijos

Daugelis mokslininkų eina į koledžą, norėdami gauti bakalauro laipsnį, pavyzdžiui, meno bakalauro laipsnį. BA gali tapti dailės magistro pagrindu. Tai gali užimti studentus ketverius ar penkerius metus, kad gautų bakalauro laipsnį.

Kas yra sporto mokslų bakalauro laipsnis? Sporto mokslas - fizinio lavinimo, rekreacijos, sveikatos ir pratybų mokslo studija. Kai kurie universitetai gali pasiūlyti programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama kineziologijai, sveikatinimo skatinimui ar instruktavimui. Tikslūs kursai, kuriuos turi mokytis, priklauso nuo mokyklos. Kai kuriuose kursuose gali būti pagrindinis žmogaus judėjimas, sveikatingumo skatinimas, kineziologijos duomenys ir statistika, pažengęs žmogaus judėjimas, taikomoji sporto psichologija, pritaikytas fizinis ugdymas, mokslo sportininkai, pratybų mokslo ir sporto medicina.

Ši edukacinė programa suteikia studentams galimybę tobulinti savo techninį supratimą apie pratimus ir sportą, kuris gali geriau parengti juos sporto mokslų karjerai. Dalyviai taip pat gali pagerinti savo bendravimo ir motyvacijos įgūdžius. Šie gebėjimai ne tik suteikia absolventams geresnių instruktorių ir trenerių, bet taip pat gali padėti pagerinti savo sveikatą.

Nėra universalią bakalauro laipsnį. Dažnai tai priklauso nuo programos, jos trukmės, mokyklos ir mokyklos vietos. Pareiškėjai gali gauti geresnį įvertinimą, tiesiogiai susisiekdami su universitetu.

Baigę studijas, studentai gali turėti daugybę karjeros galimybių. Pavyzdžiui, dauguma absolventų naudoja savo sporto mokslo bakalaurą, kad taptų sporto treneriu, pratybų fiziologu, sporto vystymo pareigūnu, asmeniniu treneriu, treniruoklių centro vadovu, sporto administratoriu ar sporto terapeuta. Kai kurie studentai gali turėti šiek tiek skirtingų galimybių, priklausomai nuo jų ankstesnės darbo patirties ir kito išsilavinimo. Mokytojai gali netgi pasirinkti, kaip tobulinti savo ugdymą, o ne patekti į darbo jėgą.

Mokyklos visame pasaulyje siūlo sporto mokslo studijas internetu ir asmeniškai. Pasiruoškite gauti daugiau informacijos? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Sporto mokslo studijos

University of the Highlands and Islands

Šis laipsnis, unikalus Škotijoje, yra universiteto ir Profesionalaus golfo žaidėjų asociacijos (PGA) partnerystės dalis. Įsikūręs Dornoch mieste, netoli visame pasaulyje ... [+]

Kas yra ypatingas apie šį kursą?

Šis laipsnis, unikalus Škotijoje, yra universiteto ir Profesionalaus golfo žaidėjų asociacijos (PGA) partnerystės dalis. Įsikūręs Dornoch mieste, netoli visame pasaulyje garsaus „Royal Dornoch Golf Club“, „BA (Hons) Professional Golf“ yra skirtas tiems, kurie siekia karjeros golfo pramonėje ir siūlo galimybę dirbti įvairius vaidmenis, ypatingą dėmesį skiriant treneriams. ir spektaklis.

Šį laipsnį pripažįsta PGA, o absolventai įgyja PGA statusą (atsižvelgiant į prašymą).

Škotijos golfo pramonės vertė yra 1 milijardas svarų sterlingų ir kasmet tiesiogiai įnešama 496 milijonų svarų sterlingų į savo bendrąjį vidaus produktą (BVP). Apskaičiuota, kad vienas iš 125 Škotijos darbo vietų yra priklausomas nuo golfo.... [-]

Jungtinė Karalystė Pertas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hawaii, Hilo

KES programa suteikia studentams su įvairiais aukštos kokybės mokymo ir galimybių vykdant sveikatos, fizinio ugdymo, poilsio zonų, ir pratybų mokslų. ... [+]

BA Kineziologijos ir mankšta mokslų

KES programa suteikia studentams su įvairiais aukštos kokybės mokymo ir galimybių vykdant sveikatos, fizinio ugdymo, poilsio zonų, ir pratybų mokslų. Be to, veiklos kursai suteikia asmenims su pozicija, fizinės veiklos ir galimybių įvairovę, siekiant pagerinti jų bendrą gerovę. Paskaita tipas kursai suteikia ir pažengusiųjų rengiantis švietimo, valdymo ir / ar instruktavimas, sveikatos skatinimo srityse, ir pratybų mokslų, kurių yra sporto psichologija, sporto mokymo, kineziterapiją ir mankšta fiziologiją.

Nuoga Studentų mokymosi pagrindinių

Studentas, kuris užbaigia Kineziologijos ir mankšta mokslai laipsnis programa galės:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hilo
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba